APACHE ELEKTROKOLA

Horský elektrobicykel APACHE Yamka MX5

Tento model elektrobicykla už bohužiaľ nie je v našej ponuke.

Pozrite sa, prosím, do kategórie, či nenájdete podobný, ktorý by vám vyhovoval, alebo nám zavolajte na tel.: 02/33329995 a spoločne vymyslíme najlepšiu alternatívu.

Prečo tento elektrobicykel?

ROK SERVISU ZADARMO
DOPRAVA AŽ K VÁM ZADARMO
AŽ 30 DNÍ NA VÝMENU ZADARMO
GARANČNÁ PREHLIADKA JE U NÁS ZADARMO
GARANCIA NAJLEPŠIE CENY
APACHE Yamka MX5
  • motor: Bafang M400
  • batéria: LG 468 Wh
  • veľkosť rámu: 16", 18"
  • počet převodov: 9
  • typ displeje: Bafang C18
  • zdvih vidlice: 100 mm
APACHE Yamka MX5

Model APACHE Yamka MX5 je vybavený odpružením SR Suntour XCM HLO DS s ohromnými 100 mm zdvihu. To samo o sebe robí elektrobicykel neuveriteľne pohodlným bez ohľadu na to, ako drsný je terén. Asfalt, štrk alebo dokonca kamenia, to je všetko Yamka MX3 zvládne bez námahy a pri zachovaní skvelých jazdných schopností a ovládateľnosti.

APACHE Yamka MX5

Elektrobicykel Apache Yamka MX5 je vybavené prehadzovačkou Shimano Altus M2000 a radením M2010 pre maximálnu stabilitu a spoľahlivosť pri radení. Tento nový rad komponentov 2000 bola prepracovaná pre dokonalé prispôsobenie a hladkú prevádzku.

Kliknite na zobrazenie kalkulačky dojazdu

Kalkulačka dojazdu elektrobicykla

Celková hmotnosť jazdca (vrátane výbavy)
80
kg
Prevažujúci profil trasy
Kapacita batérie
Dojazd
Pre jazdca s hmotnosťou 80 kg bude s kapacitou batérie Wh pri jazde s průměrnou asistenciou po prevažne dojazd na tomto elektrobicykli približne
km
(na konkrétny celkový dojazd má vplyv aj nastavenie režimu asistencie, technický stav elektrobicykla, vek batérie, teplota okolia, protivietor a technika jazdy)


Elektrobicykel Yamka MX5 s 27,5 "kolesami je určené pre dobrodružne naladené jazdkyne a jazdca, ktorým nevyhovujú kolesá 29" a ktorí sa neboja cykloturistikou stráviť celý deň.

Rámy pevných horských bicyklov radu MX5 s integrovanou batériou nosnosťou zvýšenou na 140 kg majú opticky štíhlu líniu, kde neruší vyčnievajúce batérie a bočné silueta rámu tak pôsobí veľmi elegantne.

Vďaka stredovému motoru Bafang M400 s krútiacim momentom až 80 Nm a kapacitou batérie LG 36V / 13 Ah, odpruženej vidlici so 100 mm zdvihu a zhodnými komponenty ako na modeli MX3, teda Shimano Altus, radenie 1x9 a brzdy s kotúčmi 180 mm, sa nemusíte báť s Yamkou MX5 vyraziť na vašu olíbenou trasu.

 

Dodání elektrokola ve složeném stavu

BONUS K TOMUTO E-KOLU: služba v ceně 1.590 Kč je nyní pro Vás ZDARMA.
Elektrokolo vám expresně (cca do 3-5 dnů) dodáme a bude připravené k jízdě.

Kompletně seřízené a otestované elektrokolo doručí přepravní služba přímo až k Vám.

Zdarma od nás dostanete: Detailní předprodejní servis, zajetí kola mechanikem, kontrolu baterie a nabíječky. Expediční protokol s popisem úkonů, jménem mechanika a s datem kompletace.
Dopravu kompletně složeného elektrokola (vy si pouze našroubujete pedály) ve speciálním 5-ti vrstvém extra velikém kartónu. Tento doručovací box zasíláme výlučně spediční službou TOPTRANS. Kam si řeknete a v čase, který si sami určíte, v rámci Česka i Slovenska. I na dobírku. 

Více informací
Středový motor BAFANG Max Drive M400

BAFANG Max Drive M400

Tento spoľahlivý motor má veľmi vysoký krútiaci moment motora - až do 80 Nm. Ďalej tiež snímač šliapania a torznou snímač sily šliapania. Čím väčšou silou cyklista šliape, tým väčšou silou motor pomáha vďaka inteligentnej riadiacej jednotke.

Viac informacií

Integrovaná batéria Apache Power I5 (SP2.1)

Batéria Apache Power I5 (SP2.1)

Integrovaná batéria v ráme elektrobicykle Apache Power I5 (SP2.1). V kombinácii se stredovým elektromotorom znamená jediné - dokonale vyvážený, stabilný a ľahko ovládateľný elektrobicykel s veľmi príjemnou geometriou.

Batéria je vybavená systémom BMS (Battery Management System), ktorý ju chráni pred prehriatím, skratom alebo prebitím. Batériu môžno nabíjať priamo v elektrobicykle alebo ju na nabíjanie vybrať - môžno ju teda nabíjať doma pomocou dodanej nabíjačky v akejkoľvek štandardnej zásuvke.

Novú (náhradnú) batériu si môžete zakúpiť priamo tu.

Displej ke středovému motoru Bafang Max drive (M400)

Displej ke stredovému motoru Bafang Max drive (M400)

Motorovú asistenciu ovládate, ako u väčšiny elektrobicyklov, prostredníctvom LCD displeja umiestneného na riadidlách. Farebný displej zobrazuje stav batérie, zvolený stupeň asistencie elektromotoru, rychlosť a prekonaná vzdialenosť.

Výrobca Apache

Táto tradičná česká značka ponúka široký výber modelov elektrobicyklov na rôzne využitie, s niekoľkými možnými druhmi pohonu – stredové a nábojové pohony značiek Bafang, Bosch a AP Silent.

Elektrobicykle Apache

 

Parametre

Typ pohonu Bafang M400
Ovládanie Bafang
Kapacita a typ batérie LG 468 Wh / 13 Ah Li-Ion
Veľkosť rámu 16", 18"
Typ a materiál rámu Alu 6061
Predná vidlica SR Suntour XCM HLO DS (so zamykáním z korunky)
Počet prevodov 1 x 9
Prehadzovačka Shimano M2000
Radenie Shimano Altus M2010
Typ a značka bŕzd Shimano MT200 (kotúč 180 mm)
Kazeta Shimano HG200 (11 - 36 z.)
Predstavec Spec Phase 31,8 x 60 mm
Reťaz KMC X9
Riadidlá Spec Phase 31,8 x 720 mm
Sedlo Selle Royal 1216 DRN
Sedlovka Spec Phase 30,9 x 350 mm
Nosnosť 140 kg
Ráfiky Remerx Rocky disc
Predný náboj Shimano TX505
Zadný náboj Shimano TX505
Plášte Impac Smartpac 27,5 x 2,25"
Displej Bafang C18