APACHE ELEKTROKOLA

Horský elektrobicykel APACHE Tuwan E5

Tento model elektrobicykla už bohužiaľ nie je v našej ponuke.

Pozrite sa, prosím, do kategórie, či nenájdete podobný, ktorý by vám vyhovoval, alebo nám zavolajte na tel.: 02/33329995 a spoločne vymyslíme najlepšiu alternatívu.

Prečo tento elektrobicykel?

ROK SERVISU ZADARMO
DOPRAVA AŽ K VÁM ZADARMO
AŽ 30 DNÍ NA VÝMENU ZADARMO
GARANČNÁ PREHLIADKA JE U NÁS ZADARMO
GARANCIA NAJLEPŠIE CENY
APACHE Tuwan E5
  • motor: Apache Power Silent 250 W
  • batéria: Apache Power SP2.1 468 Wh
  • veľkosť rámu: 17", 19", 21"
  • počet prevodov: 10
  • typ displeje: Apache Codac LCD
  • zdvih vidlice: 100 mm
APACHE Tuwan E5

SR Suntour XCM HLO DS s uzamykaním je vylepšené odpruženie a jedno z najlepších v rade Apache. Zdvih 100 mm je predovšetkým o pohodlie a posúva kvalitu jazdy na úplne novú úroveň!

APACHE Tuwan E5

Shimano Deore M4120 je založený na novom dizajne optimalizovanom pre širší uhol a radenie s minimálnym úsilím. V kombinácii s radiacou pákou Shimano Deore M4100 sa jedná o dokonalú kombináciu umožňujúce zakaždým spoľahlivé radenie.

Kliknite na zobrazenie kalkulačky dojazdu

Kalkulačka dojazdu elektrobicykla

Celková hmotnosť jazdca (vrátane výbavy)
80
kg
Prevažujúci profil trasy
Kapacita batérie
Dojazd
Pre jazdca s hmotnosťou 80 kg bude s kapacitou batérie Wh pri jazde s průměrnou asistenciou po prevažne dojazd na tomto elektrobicykli približne
km
(na konkrétny celkový dojazd má vplyv aj nastavenie režimu asistencie, technický stav elektrobicykla, vek batérie, teplota okolia, protivietor a technika jazdy)

Elektrobicykel Tuwan E5 s 29 "kolesami je určené jazdcom aj jezdkyním, ktorí na svojich výletoch ocenia pohodlie horských plášťov aj ich univerzálnosť.

Rámy pevných horských bicyklov série E sú úplne prepracované a teraz majú integrovanú batériu a nosnosť 140 kg.

Podarená geometria zostala zachovaná, takže sa jazdec stále môže tešiť z toho, že model Tuwan E5 je stále horský bicykel a integrovaná batéria navyše zvyšuje tuhosť rámu.

Vďaka nábojovému motoru Apache Power Silent, batériu s kapacitou LG 36V / 13 Ah, odpruženej vidlici so 100 mm zdvihu, spoľahlivým komponentom Shimano Deore, radenie 1 x 10 a brzdám Shimano MT200 s kotúčmi 180 mm, sa nemusíte báť s Tuwanem E5 vyraziť na celodenný výlet do prírody.

Dodání elektrokola ve složeném stavu

BONUS K TOMUTO E-KOLU: služba v ceně 1.590 Kč je nyní pro Vás ZDARMA.
Elektrokolo vám expresně (cca do 3-5 dnů) dodáme a bude připravené k jízdě.

Kompletně seřízené a otestované elektrokolo doručí přepravní služba přímo až k Vám.

Zdarma od nás dostanete: Detailní předprodejní servis, zajetí kola mechanikem, kontrolu baterie a nabíječky. Expediční protokol s popisem úkonů, jménem mechanika a s datem kompletace.
Dopravu kompletně složeného elektrokola (vy si pouze našroubujete pedály) ve speciálním 5-ti vrstvém extra velikém kartónu. Tento doručovací box zasíláme výlučně spediční službou TOPTRANS. Kam si řeknete a v čase, který si sami určíte, v rámci Česka i Slovenska. I na dobírku. 

Více informací
Nábojový motor Apache Power Silent

Motor Apache Power Silent

Motor Apache Power Silent je vybavený halovými sondami a je poháňaný prúdom so sínusovým priebehom, čo má za následok jeho výrazne nižšiu hlučnosť pri jazde a efektívnejšie využitie
energie
= vyšší dojazd.

 

Integrovaná batéria Apache Power I5 (SP2.1)

Batéria Apache Power I5 (SP2.1)

Integrovaná batéria v ráme elektrobicykle Apache Power I5 (SP2.1). V kombinácii se stredovým elektromotorom znamená jediné - dokonale vyvážený, stabilný a ľahko ovládateľný elektrobicykel s veľmi príjemnou geometriou.

Batéria je vybavená systémom BMS (Battery Management System), ktorý ju chráni pred prehriatím, skratom alebo prebitím. Batériu môžno nabíjať priamo v elektrobicykle alebo ju na nabíjanie vybrať - môžno ju teda nabíjať doma pomocou dodanej nabíjačky v akejkoľvek štandardnej zásuvke.

Novú (náhradnú) batériu si môžete zakúpiť priamo tu.

LCD displej Apache Power Codac

LCD displej Apache Power Codac

Elektrobicykel budete ľahko ovládať pomocou kontrastného LCD displeja Apache Power Codac s integrovaným ovládaním a mnohými užitočnými funkciami. Displej je veľmi prehľadný a umiestnený na ľavej strane riadidiel. Nájdete tu aj vstavaný nabíjací USB konektor pre váš telefón.

Jednoduché ovládanie pomocou tlačidiel Vám umožní voliť si stupeň dopomôcť aj prepínať medzi jednotlivými funkciami cyklocomputera. Okrem zvoleného jazdného režimu sú na displeji vyobrazené údaje o čase, rýchlosti, prejdenej vzdialenosti, dojazdu a stavu batérie. Neustále tak budete mať kompletný prehľad o vašej jazde.

Výrobca Apache

Táto tradičná česká značka ponúka široký výber modelov elektrobicyklov na rôzne využitie, s niekoľkými možnými druhmi pohonu – stredové a nábojové pohony značiek Bafang, Bosch a AP Silent.

Elektrobicykle Apache

 

 

Parametre

Typ pohonu AP Silent
Ovládanie Apache Power
Kapacita a typ batérie Apache Power SP2.1 468 Wh / 13 Ah
Veľkosť rámu 17", 19", 21"
Typ a materiál rámu Alu 6061
Predná vidlica SR Suntour XCM HLO DS (so zamykáním z korunky)
Počet prevodov 1 x 10
Prehadzovačka Shimano Deore M4120
Radenie Shimano Deore M4100
Typ a značka bŕzd Shimano MT200 (kotúč 180 mm)
Kazeta Shimano Deore M4100 (11 - 42 z.)
Predstavec Spec Stage 31,8 x 60 mm / Spec Stage 31,8 x 75 mm / Spec Stage 31,8 x 90 mm
Reťaz KMC X10-73
Riadidlá Spec Stage 31,8 x 720 mm / Spec Stage 31,8 x 740 mm
Sedlo Selle Royal 1216 HRN
Sedlovka Spec Stage 30,9 x 400 mm
Nosnosť 140 kg
Ráfiky Remerx Rocky disc
Predný náboj Shimano TX505
Plášte Impac Smartpac 29 x 2,25"
Displej AP Codac LCD