PREDSEZÓNNY FESTIVAL ELEKTROBICYKLOV:  ZĽAVY A VÝHODY LEN PRE VÁS

ELEKTROKOLA AGOGS

Cestovný elektrobicykel AGOGS Tracer

Ľahký trekingový elektrobicykel s 28" kolesami, veľkou batériou a výkonným motorom.

Zľava za nákup 2 a viac elektrobicyklov: 5%

Vyberte si z variánt: info

Prečo tento elektrobicykel?

ROK SERVISU ZADARMO
DOPRAVA AŽ K VÁM ZADARMO
AŽ 30 DNÍ NA VÝMENU ZADARMO
GARANČNÁ PREHLIADKA JE U NÁS ZADARMO
GARANCIA NAJLEPŠIE CENY
 • Tracer je trekingový (trekový) elektrobicykel, ktorý je špeciálne vytvorený pre vaše príjemné cestovanie. Kapacita batérie vás nikdy nesklame na dlhých výletoch, ani na cestách do práce. 
 • Tracer je vybavený ráfikmi s priemerom 28 palcov a vďaka tomu lepšie drží stopu a kladie veľmi nízky valivý odpor. Zvolené plášte s vrstvou proti prepichnutiu sú univerzálne do terénu aj na cestu. 
 • Veľkým vylepšením oproti minulému modelu prešiel elektromotor značky Bafang, ktorého výkon je takmer dvojnásobný s max. výkonom až 600 W. Bol tiež špeciálne upravený na tichý chod a ideálnu funkčnosť.
 • Samotný elektrobicykel váži vďaka špeciálnej konštrukcii rámu len mierne cez 19 kg bez batérie, uvezie ale jazdca s hmotnosťou až 125 kg. Môžete si vybrať z dvoch veľkostí rámov – 19 a 21 palcov, čo je ideálne pre osoby medzi 160 až 195 cm (ale vieme ho upraviť i pre dlháňov).  
 • Výbava elektrobicykla zahŕňa deväť-rýchlostnú prehadzovačku Shimano Acera, uzamykateľnú vidlicu ZOOM a výškovo nastaviteľný predstavec. Elektrobicykel môžeme vybaviť výkonným zadným a predným nezávislým LED osvetlením, dlhými blatníkmi ABS, stabilným skladacím stojanom na zadnej stavbe a penovými držadlami.
 • Pohyb jazdca – šliapanie – sníma kadenčný sensor integrovaný v stredovom mechanizme. Užívateľ elektrobicykel ovláda prostredníctvom odolného podsvieteného displeja na riadidlách, ktorý umožňuje 0 – 5 úrovní nastavenia asistencie. Pre rýchly rozjazd je Tracer vybavený, rovnako ako ostatné modely značky AGOGS, tlačidlom BOOST s funkciou rozjazdu, okamžitého výkonu motora a tiež „walk by“ režimom na zdolávanie najvyšších prevýšenie.
 • Srdcom elektrobicykla je vždy jeho batéria. Pre model AGOGS Tracer bola špeciálne navrhnutá batéria s článkami Panasonic s kapacitou 475 Wh alebo 630 Wh. Tento typ článkov zvláda vysoké vybíjacie prúdy, a teda aj strmé stúpania s maximálnou asistenciou elektromotora.
 • Modely AGOGS Tracer sú ponúkané vo vysoko lesklej čiernej farbe s doplnkovou žltou v odtieni Spring Breeze.
 • Model AGOGS Tracer sa stal víťazom prestížneho Európskeho testu elektrobicyklov ExtraEnergy 2015 v kategórii Mestské dopravné elektrobicykle (City Comfort) a Jednoducho ovládateľné elektrobicykel (Easy Pedelec).
 • Elektrobicykel Tracer môžete teraz zakúpiť aj s nadštandardnou 17,4 Ah batériou (630 Wh).
 • Tento elektrobicykel máme aj vo verzii pre dámy.

 

ekolo.cz upozorňujeV elektrobicykle.sk JE BATÉRIE A NABÍJAČKA VŽDY V CENE ELEKTROBICYKLA

 


 

Kliknite na zobrazenie kalkulačky dojazdu

Kalkulačka dojazdu elektrobicykla

Celková hmotnosť jazdca (vrátane výbavy)
80
kg
Prevažujúci profil trasy
Kapacita batérie
Dojazd
Pre jazdca s hmotnosťou 80 kg bude s kapacitou batérie Wh pri jazde s maximálnou asistenciou po prevažne dojazd na tomto elektrobicykli približne
km
(na konkrétny celkový dojazd má vplyv aj nastavenie režimu asistencie, technický stav elektrobicykla, vek batérie, teplota okolia, protivietor a technika jazdy)

Viac informácií o batériách elektrobicyklov sa dočítate na tejto stránke.

CESTOVNÍ, TREKINGOVÁ A KROSSOVÁ ELEKTROKOLA. Trekingové nebo krosové elektrokolo je správnou volbou pro Vaše dlouhé a  spokojené výlety na kole.  V ekolo.cz najdete pouze cestovní treková elektrokola s dostatečným dojezdem za aktraktivní cenu. Krosová elektrokola jsou specificky určena pro lehčí terén.

Nábojový motor Bafang

Tento motor je ideálny do turistických a cestovných elektrobicyklov. Hlavná výhoda – ideálny prenos krútiaceho momentu – v teréne tak nehrozí prekĺzavanie. Je ľahký a má nominálny výkon 250 W a špičkový viac než 500 W.


Značku elektrobicyklov vyššej strednej triedy AGOGS electric bikes vyrába od roku 2010 česká spoločnosť ekolo.cz. AGOGS ponúka unikátne technické riešenia ako napríklad štartovacie tlačidlo Boost, rýchlo-nabíjanie, voľbu kapacity batérie alebo rámy s vysokou nosnosťou.

‏‏‎

Parametre

Rozměry kola (minimální) VxH 106 x 190cm
Typ pohonu BAFANG RM G020, nominálny výkon 250 W, bezkefový v zadnom náboji
Ovládanie 3 tlačidlový displej AGOGS, 0 – 5 úrovní asistencie, podsvietený, tlačidlo BOOST na jednoduchý rozjazd a akceleráciu Push-up
Kapacita a typ batérie 700Wh (36V/17,4Ah) Li-ion, vyberateľná, uzamykateľná.
Typ a materiál rámu Hydroformný rám, veľkosť 19", zliatina hliníka 6061.T6
Predná vidlica Vidlica ZOOM 189 AMS, zdvih 65 mm
Radenie a prehadzovačka Shimano Acera, 9 rýchlostí, pastorky 11T – 36T
Typ a značka bŕzd Kotúčové hydraulické brzdy Tektro Vela T290 s diskami s priemerom 160 mm
Nosnost 125Kg
Sedlo a sedlovka Odpružená sedlovka SP-405, sedlo Cillion
Plášte KENDA Kourier 28"
Snímač Rýchlostný snímač 32 IPR, integrovaný v stredovom mechanizme
Blatníky Voliteľné – predný aj zadný, dlhé blatníky z ABS plastu
Speciální výbava Nastaviteľný predstavec, CAN bus prepojenie komponentov
Osvetlenie Voliteľné LED osvetlenie
Hmotnosť vrát. batérie 23,3Kg