AGOGS ELEKTROKOLA

Elektrobicykle Agogs 2022 AGOGS SUV


Tento e-bike bude jazdiť na všetkom a všetko unesie. V meste aj v teréne.

Vyberte si variantu

Aký zvoliť rám?

Výška jazdca: 165 cm

150

210

Odporúčaná veľkosť*:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty sú orientačné.

Kdy ekolo dostanete?

Cena pred zľavou: € 2 000 (ušetrite € 600)

€ 1 400

€ 1 157 bez DPH

Dostupnosť: SKLADOM

Zľava za nákup 2 a viac elektrobicyklov: 5%

Prečo tento elektrobicykel?

AGOGS SUV
Motor

SHENGYI

Výkon

250W

Kapatica batérie

576 Wh

Prehadzovačka

7 rychlosťou

Kolesa

27,5"

Zdvih tlumičov

30 mm

AGOGS SUV

Na zabezpečenie veľmi svižných štartov v mestskej premávke bol zvolený výkonný zadný motor Shengyi so špičkovým výkonom 560 W a snímaním rýchlosti v strede pedálov. Funkcia asistencie pri stúpaní do strmých kopcov. Motorovú asistenciu možno nastaviť v piatich stupňoch; maximálnu asistovanú rýchlosť možno nastaviť od 20 alebo 30 km/h. Vyššie asistenčné rýchlosti umožňujú bezpečnejšiu jazdu aj v mestskej premávke (nastavenie softvéru je bezplatné).

AGOGS SUV

Kožené rukoväte s opierkou na ruku. Na ľavej rukoväti je displej diaľkového ovládania, na pravej strane je 7-rýchlostná prehadzovačka (Shimano RDTY300D) s radením pomocou páčky. Hydraulické kotúčové brzdy Clarks - priemer kotúča 160 mm vpredu a vzadu, dvojpiestikové, dvojprstová páka. Masívny bočný stojan na ľavej strane.

Kliknite na zobrazenie kalkulačky dojazdu

Kalkulačka dojazdu elektrobicykla

Celková hmotnosť jazdca (vrátane výbavy)
80
kg
Kapacita batérie
Prevažujúci profil trasy
Dojazd
Pre jazdca s hmotnosťou 80 kg bude s kapacitou batérie Wh pri jazde s průměrnou asistenciou po prevažne dojazd na tomto elektrobicykli približne
km
(na konkrétny celkový dojazd má vplyv aj nastavenie režimu asistencie, technický stav elektrobicykla, vek batérie, teplota okolia, protivietor a technika jazdy)

Na trhu je zatiaľ menej rozšírený, ale na západných trhoch patrí k najrýchlejšie rastúcim segmentom elektrických SUV, ktoré sú určené na zábavu aj na efektívne cestovanie po meste s batožinou.

Vďaka masívnemu a tuhému rámu a technológii 27,5" ráfikov so širokými pneumatikami známymi z horských e-bikov, ale s dezénom prispôsobeným na jazdu po asfalte, sa označuje podobne ako v automobilovom priemysle - Sport Utility Vehicle E-bike.

Tento mimoriadne všestranný elektrobicykel, vybavený predným a zadným nosičom švédskeho systému Walleräng Modular System, umožňuje nekonečné množstvo variantov prepravy nákladu priamo na elektrobicykli. Nosnosť jazdca + nákladu je až 160 kg.

Batéria 16 Ah zaručuje autonómiu bicykla na 70 - 90 km na jedno nabitie (jazdec 70 kg + náklad 20 kg, maximálne zvolená asistencia). Batériu možno nabíjať pomocou dodanej 2A cestovnej nabíjačky, voliteľne je k dispozícii aj 5A Turbo nabíjačka alebo nabíjací kábel pre sieť nabíjacích staníc Powerbox.

Predná vidlica Zoom s odpružením s jedným tlmičom (30 mm), gélové sedlo Selle Royal s príslušenstvom SR Integrated Clip System. Hlavné predné svetlo napájané batériou s výkonom 6000 lm, zadné svetlo napájané batériou. Kvalitné pedále (platformy) Wellgo XL s protišmykovým gumovým povrchom. Predné a zadné dlhé hliníkové blatníky s gumovou klapkou. 

Pneumatiky CST ALL TERRAINS 27,5" so šírkou 2,1" a nízkym valivým odporom sú určené na všetky povrchy v suchých a mokrých podmienkach (okrem hlbokého bahna) a zvládnu štrk, trávu alebo piesok. Tento plášť umožňuje vysokú rýchlosť na tvrdom povrchu a spoľahlivú trakciu v teréne.

Funkcie displeja: 
Priemerná rýchlosť, Maximálna rýchlosť, Aktuálna dĺžka cesty, Celkový počet prejdených kilometrov (ODO), Stav batérie v % a aktuálne napätie batérie (V), Aktuálny čas.

Analýza jazdy:
Percentuálne využitie jazdných režimov, priemerný výkon motora, maximálny výkon motora, spotreba kalórií jazdca, podiel jazdca / elektrobicykla na jazdnom výkone.

Nízky vystužený rám v jednej veľkosti pre jazdcov vysokých 160 - 195 cm v elegantnom antracitovo sivom alebo svetlosivom lakovaní s bočným dizajnom s nápisom PUROSANGUE (taliansky "plnokrvník") a motívom žrebca na hlavnej korunke rámu.

Parametre

Typ pohonu SHENGYI 36V
Kapacita a typ batérie PANASONIC 16.6 Ah / 600 Wh
Typ a materiál rámu Alloy frame
Predná vidlica Zoom Suspension Fork
Počet prevodov 7
Prehadzovačka Shimano 7 speeds
Predné brzdy Clarks Hydraulic Brake
Reťaz KMC
Riadidlá 640 mm
Sedlo City type
Nosnosť 160 kg
Plášte CST 27,5 x 2,1
Pedále Wellgo Foldable
Hmotnosť vrátane batérie 25 Kg
Displej Farebný LCD