ekolo.cz

2 hodinová testovacia jazda na elektrobicykli so sprievodcom

Poriadne si prejsť elektrobicykel nebolo nikdy jednoduchšie a zábavnejšie.

Kdy ekolo dostanete?

€ 21

€ 17 bez DPH

Dostupnosť: SKLADOM

Prečo tento elektrobicykel?

Nie ste si istí výberom správneho e-kolesá?

Obávate sa, že elektrobicykel nebudete vedieť sprívně ovládať?

Nemáte správnu techniku jazdy a neviete ako využiť EKOL naplno?

Máme riešenie - kúpte sebe alebo svojmu blízkemu Poukaz na vychádzku, ktorý v sebe zahŕňa:

  • Možnosť výberu ľubovoľného elektrobicykle zo sortimentnej ponuky ekolo.cz (podľa aktuálnej dostupnosti modelov - v prípade nedostupnosti odporučíme alternatívu)
  • 2 hodiny cyklo-inštruktora, ktorý testovací e-kolo nastaví pre postavu jazdca, zoznámi jazdca s ovládaním a absolvuje s ním testovaciu jazdu v teréne zodpovedajúcemu typu elektrobicykle
  • V priebehu testovania bude jazdec oboznámený s technikou jazdy na elektrobicykli as tajnými tipy a triky pre maximání dojazd a maximání výkon.

 


2 hodinovú testovaciu jazdu so sprievodcom je potrebné rezervovať minimálne 1 týždeň vopred na telefóne 777 797 460 alebo emailom . V prípade daždivého počasia možno, po dohode s instruktorerm, termín preložiť. Nevyužitý termín prepadá.

Absolvovanie testovacie jazdy je vždy na vlastné riziko testujúceho. Ochranné pomôcky - Helmu správnej veľkosti, prípade rukavice a okuliare, zapožičiame zdarma.

Platba prebieha buď predložením kupónu zakúpeným online (každý má vlastné sériové číslo), alebo v hotovosti alebo kartou pred začatím jazdy.