URBAN ARROW Cargo

Urban Arrow Shorty PERFORMANCE LINE

Shorty je najľahší dostupný Urban Arrow. Nenechajte sa však zmiasť váhou, tá ho nijako neznižuje, je rýchla, extrémne ovládateľná a unesie oveľa viac, než si myslíte. Preto mu hovoríme kompaktný obor.

Shorty je fantastický kompaktný nákladný bicykel s veľkým objemom. S kapacitou až 150 litrov je to skvelá zbraň v arzenáli pre tých, ktorí vybavujú pochôdzky v centre mesta.

Kdy ekolo dostanete?

€ 6 083

€ 5 027 bez DPH

Dostupnosť: Len na objednávku

Zľava za nákup 2 a viac elektrobicyklov: 5%

Prečo tento elektrobicykel?

Model Shorty je pri rovnakej dĺžke ako bežné mestské elektrobicykel prekvapí značnou nosnosťou. Shorty je ovládateľný a rýchly ako skúter, ale bez akýchkoľvek výfukových plynov a hluku. Futuristický dizajn s boxom vyrobeným z expandovaného polypropylénu robí z elektrobicykla skutočný unikát.

Tento multifunkčný obor unesie vaše dieťa, psa, vaše potraviny, tašku do telocvične, váš piknik na prechádzku po vidieku alebo doručovanie balíkov do mesta bez toho, aby ste sa museli starať o prevádzku.

Shorty je fantastický kompaktný nákladný elektrobicykel s veľkým objemom. Je rýchly, obratný s objemom až 150 litrov.

Hľadáte nákladné koleso s normálnou dĺžkou? Pomocou prídavného krytu môžete izoláciu ešte zvýšiť a mať tak prakticky uzamykateľný batožinový priestor. Ideálne riešenie pre potraviny, prepravu cenností alebo pracovného vybavenia

Prevodový systém Enviolo N-380 je hladko integrovaný s motorom Bosch pre hladkú jazdu, ktorá zabraňuje akémukoľvek trhanému radeniu. Vďaka integrácii sú ozubené kolesá skryté pred nečistotami a prachom, čo znamená dlhšiu a zníženú životnosť údržby!

Tento model je vybavený elektromotorom Bosch Cargo Line s krútiacim momentom 75Nm, batériou s kapacitou 500 Wh a hydraulickými 4piestkovými kotúčovými brzdami Shimano. Tento motor je špeciálne navrhnutý pre nákladné kolesá.

Kompaktný, rýchly a obratný je stvorený na prepletanie sa mestom.

Ocenenie EUROBIKE 2018

Po komplexnej fáze návrhu a vývoja sme cítili, že nastal čas prihlásiť Shorty do súťaže. Verili sme, že kompaktný obor je pripravený na danú úlohu. Podľa poroty si Shorty vedie výborne v kategóriách Funkčnosť, Dielenské spracovanie a Pridaná hodnota. Porota uvádza: "Dokonalé nákladné koleso pre zásielkové služby, pričom izolovaný box je vhodný pre teplú aj studenú kuchyňu."

Vybavte svoj Urban Arrow Shorty niektorým z veľmi dobre premyslených doplnkov:

  • Uzamykateľný box Shorty 432

  • Adaptér na detskú sedačku Mini (C15) 180 

 

  • Adaptér na detskú sedačku Maxi (C22) 192 

  • Zadný nosič 50 

  • Súprava DualBattery (s modelom Bosch CX) 180   (cena bez batérie)

  • Pre viac informácií nás kontaktujte.