Skladací elektrobicykel GOCYCLE G4 2021

Elektrobicykle Gocycle G4, G4I a G4I + nastavili nový štandard pre ľahký dizajn, inováciu a výkon v segmente prenosných mestských elektrobicyklov.

Vyberte si variantu

Aký zvoliť rám?

Výška jazdca: 165 cm

150

210

Odporúčaná veľkosť*:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty sú orientačné.

Kdy ekolo dostanete?

Cena pred zľavou: € 6 876 (ušetrite € 1 084)

€ 5 792

€ 4 787 bez DPH

Dostupnosť: SKLADOM

Zľava za nákup 2 a viac elektrobicyklov: 5%

Prečo tento elektrobicykel?

ROK SERVISU ZADARMO
DOPRAVA AŽ K VÁM ZADARMO
AŽ 30 DNÍ NA VÝMENU ZADARMO
GARANČNÁ PREHLIADKA JE U NÁS ZADARMO
ZÁRUKA 10 LET NA RÁM ZDARMA
GARANCIA NAJLEPŠIE CENY
GOCYCLE G4 2021
  • Skvost medzi elektrobicyklami sa pýši neuveriteľnou ľahkosťou, čistým dizajnom a najvyspelejšie elektronikou.  
  • Na Gocycle Vás nikto neprehliadne, pretože za týmto okolo sa jednoducho musí otočiť každý. Ideálne pre mestskú dopravu, pravidelné dochádzanie do zamestnania.
  • Kolo zosobňuje maximálne funkčné a elegantný tvar rámu z horčíkovej zliatiny, ktorý má univerzálnu veľkosť pre všetky postavy. Disponuje úplne krytými prevody a reťazou, už nikdy sa od týchto častí nazašpiníte, už nikdy nubudete musieť reťaz nasadzovať. Torzná senzor zaistí okamžitý prenos energie z kľučiek do elektromotora.
  • Moderné elektrobicykel ako je Gocycle GX umožňuje nastaviť jazdný režim pomocou aplikácie smartfónu ( Android alebo iPhone ) cez prozhranní Bluetooth verzie 4.0. Je možné nadefinovať si aj svoj vlastný režim asistencia v tzv "Custom" módu. Maximálna rýchlosť, silu příšlapu aj výkon motora tu môžete ľubovoľne kombinovať tak, aby čo najviac zodpovedali vášmu štýlu jazdy.
  • Dojazd za ideálnych podmienok je uvádzaný až 80 km, pri bežnom použití sa pohybuje okolo 50 km. Odľahčená konštrukcia váži bez príslušenstva iba 17,8 kg a to vrátane skrytej batérie.
  • Elektrobicykel zložíte do 10 sekúnd a môžete ho prepravovať v originálnej taške. V ponuke je aj mnoho voliteľného príslušenstva ako sú blatníky, nosič, osvetlenie, praktický stojan, originálne zámok, sklápacie pedále a mnoho ďalšieho. Gocycle GX je vo všetkých ohľadoch elektrobicykel úplne novej generácie.
  • Stiahnite si zadarmo aplikáciu Gocycle pre Android alebo Gocycle pre iPhone .

 

 

 

Vy sa pýtate a my odpovedáme:

Umožňuje Gocycle jazdu bez šlapania ako moped?
V podstate áno, však koleso musí uviesť do pohybu jazdec vlastnou silou do rýchlosti cca 10km / h, inými slovami nemožno na bicykel sadnúť, "stlačiť tlačidlo" a odísť. Aby sa koleso mohlo správať ako "moped", musí sa cez aplikáciu, ktorú sa koleso ovláda, vypnúť povinnosť šliapania. Na bicykli (po jeho uvedení do pohybu) potom skutočne netreba šliapať, jazdec musí iba držať stlačené tlačidlo akcelerácie na ľavej rukoväti (je to z bezpúečnostních dôvodov, aby sa pri prípadnom páde motor odpojil). Avšak vyššie popísaný režim prevádzky kolesa nie je v súlade s európskou legislatívou pre prevádzku bicyklov a nemal by sa používať na verejných komunikáciách. Takisto upozrňuji, že v tomto režime (keď jazdec nenapomáha jazde vlastným šliapaním a pohyb necháva úplne na motore kola) dochádza k podstatnému skráteniu dojazdu, ktorý môže byť napr. Len 10km, dokonca aj menej (záleží na hmotnosti jazdca, profilu terénu a pod.) .

Do akej rýchlosti toto EKOL pomáha?
Asistencia motora je vo všetkých 3 predprogramovaných režimoch (City / Eco / On Demand) obmedzená do rýchlosti 25km / h. Avšak v režime vlastného nastavenia (ktorý sa nastaví opäť pomocou aplikácie prostredníctvom inteligentného telefónu či tabletu) je možné zvýšiť asistovanú podporu až do 32 km / h. Daňou za výpomoci do vyššiu rýchlosti je skrátenie dojazdu.

Je výkon motora? Je dostatočne agresívne - športové?
Výkon motora je úplne dostatočný na prevádzku kolesá ako elektrobicykle, teda kolesá s asistenciou elektromotora. Je to stále koleso, nie je to moped ani motorka. Koleso nebolo navrhnuté na agresívnu jazdu, ale ako dopravný prostriedok najmä pre mestskú cyklistiku, dochádzanie do práce, voľnočasové aktivity a pod.

Aký je krútiaci moment motora?
Výrobca neudáva. Je dostatočný na účel k akému bolo koleso navrhnuté, teda mestská cyklistika a jazda po spevnenom povrchu. Toto EKOL (ani žiadne iné) nie je motorka.

Je možné zvýšiť podporu motora nad 25 km / h čipom?
Prečipovanie nie je možné. Pomoc možno zvýšiť až na 32km / h prostredníctvom režimu vlastného nastavenia vo Smartphone aplikácii.

V ponuke sú tri farebné varianty. Stojan dostanete v ekolo.cz gratis.

V ponuke sú tri farebné varianty. Stojan dostanete v ekolo.cz gratis.

 


 

Dodání elektrokola ve složeném stavu

BONUS K TOMUTO E-KOLU: služba v ceně 2090 Kč nyní pouze za 490 Kč. U elektrokol nad 80.000 Kč doprava ZDARMA.
Elektrokolo vám expresně (cca do 3-5 dnů) dodáme a bude připravené k jízdě.

Kompletně seřízené a otestované elektrokolo doručí přepravní služba přímo až k Vám.

Zdarma od nás dostanete: Detailní předprodejní servis, zajetí kola mechanikem, kontrolu baterie a nabíječky.
Dopravu kompletně složeného elektrokola (vy si pouze našroubujete pedály) ve speciálním 5-ti vrstvém extra velikém kartónu. Tento doručovací box zasíláme výlučně spediční službou TOPTRANS. Kam si řeknete, v rámci Česka i Slovenska. I na dobírku. 

Více informací
Karbonové vlákno

Karbonové vlákno

Elektrobicykle, ktorá využívajú uhlíková vlákna, sú častou voľbou medzi amatérskymi i profesionálnymi cyklistov. Predtým sa jednalo hlavne o cestnej elektrobicykle, dnes si však výhody karbónu môžete vychutnať takmer na akomkoľvek type EKOLA. Ideálnou voľbou ale zostáva medzi milovníkov rýchlej jazdy a jazdy v teréne. Hlavnou prednosťou ebike s karbónovým rámom je výnimočné tlmenie nárazov a vibrácií, veľmi dobre odolávajú proti korózii a opotrebovaniu a oproti iným materiálom vynikajú svojou nízkou hmotnosťou.

JAKÉ JSOU VÝHODY SKLÁDACÍHO ELEKTROKOLA? Skládací elektrokolo je dokonalým jízdním dopravním prostředkem a to nejen do města. Se skládacím e-kolem totiž můžete nastoupit do autobusu či tramvaje, kde je jinak přeprava klasických kol omezena. Složení i rozložení ekola je otázkou několika vteřin. Hodí se i na dovolenou, kde složené nezabírá v kufru auta, karavanu či na jachtě nezabere příliš místa a bude vždy po ruce na výlet bez námahy.

gocycle značka logo

Výrazne mimo hlavný prúd a zabehnuté konzervatívne konvencie stojí elektrobicykle GoCycle od britskej spoločnosti Karbon Kinetics Ltd. GoCycle je futuristický a vysoko funkčný elektrobicykel do mesta, ktorý naznačuje budúce trendy v odvetví. Všetky časti konštrukcie od rámu, cez kolesá, motor, akumulátor, po svetlá boli špeciálne navrhnuté pre elektrobicykel GoCycle tak, aby vykazovali maximálnu funkčnosť a spoľahlivosť pri zachovaní nízkej hmotnosti. Elektrobicykle GoCycle sú veľmi ľahké, vynikajú skvelými jazdnými vlastnosťami a navyše sú výnimočné svojim vzhľadom. Na elektrobicykle.sk máme k dispozícii všetky farebné modifikácie Gocycle.

‏‏‎

Parametre

Typ pohonu G4drive with traction control 500 watt US / 250 watt EU continuous
Ovládanie Pedal Torque Sensing
Kapacita a typ batérie Quick removable lithium ion, 300 Wh, 375 Wh
Typ a materiál rámu Hydro-formed 6061 T6 alloy
Predná vidlica Gocycle proprietary, single-sided, Carbon fibre, fixed
Počet prevodov 3
Prehadzovačka Patented Cleandrive® Shimano Nexus 3-speed
Predné brzdy Hydraulic disk
Zadné brzdy Hydraulic disk
Sedlovka 34.9 mm Aluminium
Nosnosť 100 kg
Plášte Gocycle Tyre (406-60, 20 x 2.25 in)
Hmotnosť vrátane batérie 16,6 kg