APACHE - díly a příslušenství

Elektrosada Apache Power BBS 48V / 500W

Osvedčený a spoľahlivý stredový motor, ktorý možno doplniť o akceleračné páčku.

Vyberte si variantu
Kdy ekolo dostanete?

€ 1 166

€ 964 bez DPH

Dostupnosť: SKLADOM U VÝROBCA

Popis


Motor
sa inštaluje miesto stredového zloženia kola. V motore je integrovaná riadiaca jednotka a snímač šliapanie (PAS sensor).
Z motora sú vyvedené káble s konektory pre pripojenie snímača rýchlosti (na zadnom kolese), batérie, displeje, prípadne brzdových pák a akcelerátora. Motor je osadený prevodníkom o veľkosť 44 zubov. Na želanie je možné bez príplatku nainštalovať prevodník o veľkosti 46 alebo 48 zubov (uveďte to, prosím, do poznámky pri záverečnej kontrole objednávky).

Batérie
je vyrobená z veľmi kvalitných Li-Ion (lítium-iónových) články od výrobcu Samsung. Hmotnosť batérie je 2,95 - 3,6 kg podľa kapacity. Výstupné napätie batérie je 48V a maximálny vybíjací prúd 15A (nárazovo až 18Ah). Ponúkame voľbu kapacity batérie až do 768Wh (16,6 Ah) pre dojazd až 200 km. Odporúčame umiestnenie batérie na hlavnú rámovú trubku kolesá (variantne tiež na nosič bicykla). Riadiaca jednotka je súčasťou elektromotora.

Multifunkčný displej
s oddeleným ovládačom. Jeho prostredníctvom je možné meniť režim asistencie v rozsahu 0 - 2/9, pričom počet režimov možno individuálne nastaviť (rozsah regulovaného výkonu je pre rôzny počet režimov asistencie rovnaký). Displej ponúka funkciu asistenta chôdze a možnosť podsvietenia. Vedľa toho ponúka aj funkcie cyklopočítača s ukazovateľom okamžitej rýchlosti, prejdenej vzdialenosti (výlet / celkovej) a hodín.

Displej sa prepojí s motorom prostredníctvom EB-BUS kábla.

Brzdové páky
sa sensory brzdení alebo brzdový sensor na lanko možné dokúpiť za 390 Sk. S motorom sa prepájajú prostredníctvom EB-BUS kábla. Ak je bicykel vybavený hydraulickými brzda, nie sú brzdové páky použité.

Príslušenstvo
Nabíjačka 48V / 2,5A (doba nabíjania 4-6 hodín podľa kapacity batérie)
Prevodník s krytom
Pravá a ľavá kľučka + skrutky
Snímač rýchlosti + magnet
inštalačný materiál

hmotnosť
Hmotnosť elektrosady je daná jej konkrétne konfigurácií. Pohybuje sa od 7,4 kg u sady s rámovou batérií s kapacitou 10,4 Ah až po 9 kg. Hmotnosť je udávaná vrátane všetkého príslušenstva ako sú kľučky, nosič, prepojovacie káble atď. Nie je započítaná hmotnosť nabíjačky, ktorá činí 0,55 kg.

Dôležité!
Pre úspešnú montáž stredového motora na rám bicykla je dôležité, aby bol v oblasti osky dostatok priestoru pre samotný motor a to predovšetkým smerom k zadnej stavbe rámu.
Stredový motor vyžaduje voľný priestor vo vzdialenosti X = 47 mm od stredovej osky na úrovni hrany stredovej mufny. (Viď. Obrázok)
Zadná stavba u niektorých rámov je príliš vychýlená do strany a telo motora sa o ňu oprie skôr, než o stredovú mufny. V takom prípade je potrebné rúrku zadnej stavby deformovať tak, aby sa motor oprel o hranu stredovej mufny.

Inštalácia sady na Vaše bicykel
profesionálne a express do 2 dní - iba za 1490 Sk vr. DPH vrátane záruky.

Možno objednať na stránkach Servisu ekolo.cz


Návod na ELEKTROSADĚ BBS 250W (PDF)

Chcete sa na niečo opýtať alebo potrebujete poradiť s výberom elektrosad? Kontaktujte nás na telefóne 226 210 226 alebo na servis@ekolo.cz a naši skúsení technici vám radi poradia.

Alebo si rovno zarezervujte inštaláciu tejto elektrosady prostredníctvom formulára:

Kontakt na servis ekolo.cz