BOSCH NÁHRADNÍ DÍLY

Displej Bosch Kiox - Retrofit

Kdy ekolo dostanete?

€ 321

€ 265 bez DPH

Dostupnosť: SKLADOM

EAN: 4054289000295

Popis

Displej Bosch Kiox

Displej Bosch Kiox

 

Kompaktný displej všeumelec

Kiox je cestovný počítač pre náročných športových jazdcov. Kiox má všetky klasické funkcie cestovného počítača a zároveň vám umožňuje prístup do digitálneho sveta pomocou aplikácie pre inteligentný telefón.

Farebný displej vám na prvý pohľad poskytne všetky údaje o jazde, kým vy sledujete terén. Kiox môže zaznamenať vaše cesty a poslať všetky relevantné údaje cez Bluetooth pripojenie inteligetným telefónom na online portál eBike Connect. Vďaka tomu je Kiox vašim dokonalým spoločníkom na každej jazde.

Použitie technológie Bluetooth na pripojenie voliteľného hrudného popruhu vám umožní skontrolovať aktuálnu frekvenciu srdca za všetkých okolností a získať tak maximum zo svojho tréningu.

 

Displej Bosch Kiox

 

Pripojenie
Športový palubný počítač má spojenie s prepojeným svetom eBike od spoločnosti Bosch. Údaje o jazde sú zaznamenávané spoločnosťou Kiox a prenášané cez Bluetooth do aplikácie eBike Connect. Kiox kombinuje GPS údaje z inteligentného telefónu s údajmi o jazde, ktoré môžete sledovať v aplikácii alebo na online portáli. 

 

Nová automatická synchronizácia
Všetky informácie na dosah ruky: údaje sú automaticky synchronizované pomocou Bluetooth medzi aplikáciou Kiox a aplikáciou eBike Connect. 

 

Prevádzka
Vylezte, zapnite, vyrazte a bavte sa. Palubný počítač môžete okamžite použiť a poskytuje vám všetky základné informácie a údaje.

 

Dizajn
Kiox získava body za svoj štýlový vzhľad: obrazovka má výrazné farby a prehľadné používateľské rozhranie. Praktický magnetický držiak dodáva riadidlám elegantný a čistý vzhľad.

 

Displej Bosch Kiox

Čitateľnosť
1,9" farebný displej zaručuje perfektnú čitateľnosť aj za silného slnečného svetla. Pretože sa podsvietenie prispôsobuje svetelným podmienkam, všetko je dokonale čitateľné – dokonca aj v tme.

 

Trénink
Pomocou BLE (Bluetooth Low Energy) pripojte Kiox k monitoru frekvencie srdca – Polar H7. To vám umožní sledovať váš tep a získať maximum zo svojho tréningu. 

Motivácia
Zvýšte úroveň svojej kondície. Napríklad indikátor na displeji vám ukáže, či idete nad alebo pod priemernou rýchlosťou. To vás bude motivovať k lepším výsledkom.

 

Displej Bosch KioxNerozbitné sklo
Či už ide o nečistoty alebo kamienky, je displej odolný proti poškrabaniu. Skvelým partnerom je na cestách aj v meste.

 

Magnetický držiak
Rýchlo odnímateľný, ale bezpečne namontovaný, aby vydržal otrasy v drsnom teréne. Magnetický držiak umožňuje ľahké vybratie a pripojenie cestovného počítača.  

 

Ovládanie
Udržujte všetko pod kontrolou: tlačidlá umožňujú bezpečné a pohodlné ovládanie cestovného počítača jedným palcom. Stisnutie tlačidla vám v priebehu prevádzky dáva jasnú spätnú väzbu.

 

 

Pripojenie

 

Displej Bosch Kiox

Displej Bosch Kiox

Aplikácia eBike Connect: Kiox spojený s inteligentným telefónom

Aplikácia eBike Connect umožňuje Kioxu pripojiť sa k inteligentnému telefónu prostredníctvom Bluetooth Low Energy.

 

Tam je možné meniť určité nastavenia alebo vyhodnotiť vaše vlastné aktivity – pre veľmi osobný, prepojený a interaktívny zážitok.

 

Displej Bosch Kiox

Portál eBike Connect online.
Všetky údaje pod kontrolou

eBikeri majú všetky relevantné informácie z online portálu eBike Connect zobrazené na tablete alebo PC. Kiox používa na pripojenie k online portálu internetové pripojenie.

 

 

Aktuálny návod k tomuto displeju →

Kompletná ponuka elektrobicyklov s displejom Bosch Kiox