Bazár elektrobicyklov – Použité ročné elektrobicykle s plnou zárukou od výrobcu

Ponuka bazárových použitých elektrobicyklov v perfektnom technickom stave a v záruke od elektrobicykle.sk – autorizovaného predajcu ponúkaných značiek. Elektrobicykle v tejto sekcii pochádzajú z Požičovne elektrobicyklov ekolo.cz a každý kus bol po každej jazde pravidelne servisovaný s použitím originálnych komponentov, alebo zo služby Second eBike, kde ponúkame poctivo vybrané kusy od iných majiteľov so zárukou stavu, kapacity batérie a pôvodu.  

Každý elektrobicykel ponúkaný v Bazári elektrobicyklov prechádza dôkladnou servisnou prehliadkou, kde sa vymenia spotrebné diely, ktoré nie sú v dobrom stave. Dôjde k presnému zmeraniu reálnej kapacity batérie. 

Detailné fotografie konkrétneho ponúkaného elektrobicykla. Uvádzame presný počet odjazdených kilometrov vzhľadom na ponúkanú batériu. Cenový rozdiel oproti novému elektrobicyklu je od 25 % do 60 %, podľa popísanej miery opotrebenia, stavu batérie a veku elektrobicykla.

Na každý elektrobicykel (použitý tovar) je záruka minimálne 12 mesiacov. Elektrobicykle v Bazári  môžeme vďaka nižšej obstarávacej cene výhodne poistiť. Poistenie sa vzťahuje aj na možné skryté technické vady.

Řazení