PREDSEZÓNNY FESTIVAL ELEKTROBICYKLOV:  ZĽAVY A VÝHODY LEN PRE VÁS

SpeedBustery PLATINUM pre Yamaha

Tuningový čip SpeedBustery PLATINUM vám umožňuje odstránenie obmedzovača rýchlosti a využitie potenciálu vášho EKOLA naplno.

Dostupnosť:   SKLADOM

€ 242

€ 200 bez DPH

Popis

SpeedBustery Platinum: O 30% menšie, výkonnejšie, ekologickejšie!

SpeedBustery PLATINUM pre Yamaha je revolučný procesorom riadený modul, ktorý odstráni rýchlostný obmedzovač vášho elektrobicykle. Na displeji sa pritom zobrazujú reálne údaje! Údaje ako je maximálna rýchlosť, priemerná rýchlosť, denná prejdená dráha a dojazd sa zobrazujú správne.

SpeedBustery PLATINUM sa aktivuje krátkym stlačením tlačidla LIGHT umiestnenom na čele ovládacieho panela. Po stlačení tohto tlačidla sa na ovládacom paneli, po dobu cca 2 sekúnd, zobrazí aktuálna rýchlosť 9.9 km / h. To znamená, že je SpeedBustery aktivovaný a výpomoci elektrobicykle teraz funguje do rýchlosti 50 km / h. Po opätovnom stlačení tlačidla LIGHT sa zobrazí aktuálna rýchlosť 2.5 km / h. To znamená, že je SpeedBustery deaktivovaný a všetko funguje, ako by tam nebol a výpomoci elektrobicykle teraz funguje do rýchlosti iba 25 km / h.

Upozorňujeme, že prevádzka takto upravených elektrobicyklov na pozemných komunikáciách môže byť v rozpore s platnou legislatívou niektorých krajín. Výrobca nenesie žiadnu zodpovednosť za škody vzniknuté použitím produktov SpeedBustery alebo SpeedBox2. Elektrobicykle vybavená produkty SpeedBustery alebo SpeedBox2 nie je dovolené používať na pozemných komunikáciách, cyklotrasách a verejných priestranstvách. Elektrobicykle vybavená produkty SpeedBustery alebo SpeedBox2 je možné používať výhradne na svojom vlastnom pozemku, výhradne na svoju vlastnú zodpovednosť. Použitím produktov SpeedBustery a / alebo SpeedBox2 môže dôjsť k strate záruky Vášho elektrobicykle.

Pri kúpe chipu SpeedBustery vám v ekolo.cz vykonáme inštaláciu zadarmo.