PREDSEZÓNNY FESTIVAL ELEKTROBICYKLOV:  ZĽAVY A VÝHODY LEN PRE VÁS

SpeedBustery PLATINUM pre Giant

Tuningový čip SpeedBustery PLATINUM vám umožňuje odstránenie obmedzovača rýchlosti a využitie potenciálu vášho EKOLA naplno.

Dostupnost:   SKLADOM

€ 242

€ 200 bez DPH

Popis

SpeedBustery PLATINUM pre Giant je revolučný procesorom riadený modul, ktorý odstráni rýchlostný obmedzovač vášho elektrobicykle. Na displeji sa pritom zobrazujú reálne údaje! Údaje ako je maximálna rýchlosť, priemerná rýchlosť, denná prejdená dráha a dojazd sa zobrazujú správne.

V prípade, že sa chystáte nainštalovať SpeedBustery na nové kolo s nulovým počtom najazdených kilometrov, treba na ňom nabehnúť cca 1 kilometer, než budete inštalovať SpeedBustery.

SpeedBox2 sa aktivuje krátkym stlačením tlačidla WALK umiestnenom na čele ovládacieho panela. Po stlačení tohto tlačidla sa na ovládacom paneli, po dobu cca 2 sekúnd, zobrazí aktuálna rýchlosť 9.9 km / h. To znamená, že je SpeedBustery aktivovaný a výpomoci elektrobicykle teraz funguje do rýchlosti 99 km / h. Po opätovnom stlačení tlačidla WALK sa zobrazí aktuálna rýchlosť 2.5 km / h. To znamená, že je SpeedBustery deaktivovaný a všetko funguje, ako by tam nebol a výpomoci elektrobicykle teraz funguje do rýchlosti iba 25 km / h.

Pri kúpe chipu SpeedBustery vám v ekolo.cz vykonáme inštaláciu zadarmo.