SpeedBox 3.0 pro Bosch

Spoľahlivý tuningový čip tretej generácie pre elektrobicykle s motorom Bosch 2020 s možnosťou nastavenia rýchlostného limitu elektrobicykle.

Kdy ekolo dostanete?

€ 196

€ 162 bez DPH

Dostupnosť: SKLADOM

Popis

Tuningový čip SpeedBustery 3.0 umožňuje ľubovoľné nastavenie obmedzovača rýchlosti elektrobicykle. Po inštalácii čipu sa na displeji elektrobicykle zobrazujú reálne údaje, ako je maximálna rýchlosť, priemerná rýchlosť, denná prejdená dráha a dojazd.

Aktiváciu čipu SpeedBustery 3.0 urobíš na displeji elektrobicykle. Po stlačení tlačidla WALK sa na displeji krátko zobrazí hodnota 9,9 km / h (6,2 mph) a od tej chvíle môžeš ísť neobmedzenou rýchlosťou - 40 km / h, 50 km / hi viac ako 60 km / h.

Funkciu čipu vypneš opätovným stlačením tlačidla WALK. Na displeji sa zobrazí hodnota 2,5 km / h (1,6 mph) a rýchlostný limit 25 km / h je opäť zapnutý. Elektrobicykel potom funguje rovnako ako pred inštaláciou čipu.

Mysleli sme aj na elektrobicykle, ktoré nemajú klasický ovládací panel s tlačidlom Walk. V tomto prípade stačí použiť kombináciu tlačidiel + - + - a SpeedBustery sa aktivuje. Rovnakým spôsobom potom SpeedBustery ľahko deaktivuješ.

Nastavenie maximálnej rýchlosti výpomoci urobíš postupným prepínaním módov: Turbo - Sport - Tour - Eco - Tour - Sport - Turbo. Potom sa na displeji zobrazí aktuálny rýchlostný limit. Maximálna rýchlosť výpomoci prepínaš krátkym stlačením tlačidla WALK, alebo otočením kolesa o 360 °. Zobrazenie 1,5 km / h na displeji zodpovedá limite 15 km / h, 2,0 zodpovedá limitu 20 km / h, 2,5 zodpovedá 25 km / h, 3,0 zodpovedá 30 km / h, 9,9 zodpovedá 99 km / h pod. Posledný zobrazený limit sa po piatich sekundách nečinnosti uloží.

Pri použití SpeedBustery 3.0 s motormi Bosch 4. generácie (rok výroby 2020 a vyššie) je potrebné po ukončení jazdy nechať elektrobicykel zapnuté, pokiaľ sa na displeji trvale nezobrazí rýchlosť 0,0 km / h. Počas tejto fázy sa bude na displeji zobrazovať zostávajúci čas (v minútach). Potom môžeš koleso bezpečne vypnúť a tešiť sa na ďalší výlet.

 

 

Pri kúpe chipu SpeedBustery vám v ekolo.cz vykonáme inštaláciu zadarmo.

 

Videá

SpeedBox 3.0