ELEKTROBICYKLE CRUSSIS 2021! VYUŽITE AKČNÉ PONUKY ZA PRED-PREDAJOVU CENU

SpeedBustery 2.0 pre GIANT 2015/2016

Čip SpeedBustery je procesorom riadený modul, ktorý odstráni rýchlostný obmedzovač vášho elektrobicykle. Na displeji sa pritom zobrazujú reálne údaje!

Dostupnost:   SKLADOM

€ 150

€ 124 bez DPH

Popis

SpeedBustery 2.0 pre Giant 2015/2016 je revolučný procesorom riadený modul, ktorý Ostráňte rýchlostný obmedzovač vášho elektrobicykle. Na displeji sa pritom zobrazujú reálne údaje! Údaje ako je maximálna rýchlosť, priemerná rýchlosť, denná prejdená dráha a dojazd sa zobrazujú správne.

SpeedBustery aktivujete krátkym stlačením tlačidla pre osvetlenie umiestnenom na ovládacom paneli. Po stlačení tohto tlačidla sa na displeji počas cca 2 sekúnd, zobrazí aktuálna rýchlosť 5.0 km / h. To znamená, že je SpeedBustery aktivovaný a výpomoci elektrobicykle teraz funguje do rýchlosti 50 km / h. Po opätovnom stlačení tlačidla pre osvetlenie sa zobrazí aktuálna rýchlosť 2.5 km / h. To znamená, že je SpeedBustery deaktivovaný a všetko funguje, ako by tam nebol a výpomoci elektrobicykle teraz funguje do rýchlosti iba 25 km / h.

Stlačením tlačidla pre osvetlenie nielen aktivujete / deaktivujete SpeedBustery, ale tiež ovládate osvetlenie Vášho elektrobicykle. Nemáte-li svetla aktivované, alebo ak chcete ovládať svetla a SpeedBustery nezávisle, je možné SpeedBustery aktivovať / deaktivovať stlačením kombinácie šípok UP-> down-> UP-> DOWN v čase do dvoch sekúnd.

Pri kúpe chipu SpeedBustery vám v ekolo.cz vykonáme inštaláciu zadarmo.