Vzhľadom k veľkému dopytu môže expedície elektrobicykle trvať až tri týždne.  Ďakujeme za pochopenie.

PearTune MSO Tuning elektrobicykle Bosch

PearTune MSO BOSCH je čip tuning elektrobicykle používaný na odstránenie limitu čiže rýchlostného obmedzenia příšlapu elektrobicykle v 25km / h sa stredovým pohonom Bosch Active Line, Bosch Performance Line, Bosch Performance CX Line a Bosch Active Line Plus v ľubovoľnej kombinácii s displeji Intuvia, Purion, Nyon alebo Kiox. Teraz kompatibilný s novými modelmi ročníka 2020!

€ 181

€ 150 bez DPH

Dostupnosť: SKLADOM info

Popis

PearTune sa zapoja do systému elektrobicykle s použitím kompatibilných originálnych konektorov. Zariadenie nie je nutné nijak nastavovať ani nie je pri inštalácii nutné použitie diagnostiky. Všetka konfigurácia a adaptácie na nastavenie konkrétneho kusu elektrobicykle je zaistená automaticky.
PearTune je zapojených medzi senzor tachometra a jednotku motora a medzi display a jednotku motora. Ako napájanie sa používa napájanie displeja. Všetky údaje ako je aktuálna, priemerná, maximálna rýchlosť, prejdená vzdialenosť, atď. Zostávajú na displeji pravdivo zobrazované.
Jediný rozdiel je v tom, že od okamihu inštalácie Vy, nie Váš bicykel, určujete, ako rýchlo pojdete. Maximálna rýchlosť je limitovaná už len frekvenciou šliapania.

Aktivácia tlačidlom Walk.

 

technické parametre

Rozmery bez káblov: 21 x 40 x 12mm

Rozsah napájacieho napätia: 5 - 15 V

Maximálny odber: 100 mA

Maximálny príkon: 1.5W

Hmotnosť: max. 30g

Napätie nikde v zariadení, ani vo vnútri ani na vstupných / výstupných pinoch nepresahuje 20 V

 

Inštalačný postup v pdf . Inštaláciu vykonáme v servise ekolo.cz zdarma.