Novinky BOSCH pre rok 2023

22. januára 2023

Novinky BOSCH pre rok 2023

Aj pre rok 2023 prináša The Smart System BOSCH pre elektrobicykle množstvo inovácií.

Nové funkcie ponúkajú ešte lepšiu bezpečnosť a väčší pôžitok z jazdy. Kombinuje vysokokvalitné hardwarové komponenty s inovatívnymi digitálnymi funkciami.

eBike ALARM je nová funkcia alarmu pre elektrobicykle Bosch 2023 a v spojení so zámkom eBike Lock sľubuje komplexnú dodatočnú ochranu proti krádeži.

Nový systém ABS umožňuje bezpečnejšie brzdenie na akomkoľvek povrchu.

 


 

1. The Bosch eBike ABS

Ľudia často používajú zadnú brzdu z opatrnosti alebo zo strachu. Systém Bosch eBike ABS však teraz umožňuje bezpečnejšie a istejšie brzdenie oboma brzdami súčasne. Môže zabrániť zablokovaniu predného kolesa, čím pomáha predchádzať šmyku. V sedle zostanete bezpečne aj pri náhlom brzdení - či už jazdíte po pevnom asfalte alebo klzkých štrkových cestách.

 

 


2. The Bosch eBike Alarm

eBike Alarm je ideálnym doplnkom mechanického zámku pre ešte lepšiu ochranu pred krádežou. Po nainštalovaní aplikácie eBike Flow slúži váš smartfón ako digitálny kľúč. V okamihu vypnutia elektrobicykla sa automaticky aktivuje systém eBike Alarm. Na najmenší pohyb reaguje poplašnými signálmi. Ak sa elektrobicykel výrazne pohne, na smartfóne sa zobrazí správa, spustí sa funkcia sledovania a polohu elektrobicykla môžete sledovať v aplikácii eBike Flow. Aby bolo možné používať eBike Alarm, musí byť v elektrobicykli nainštalovaný modul ConnectModule a aktivovaná funkcia eBike Lock, ktorá automaticky deaktivuje podporu motora.

 


 

3. The Bosch eBike battery

Batérie Bosch sú účinným a dlhotrvajúcim zdrojom energie a patria k najmodernejším na trhu. Nabíjateľné batérie Bosch eBike kombinujú nízku hmotnosť s ergonomickým dizajnom a jednoduchou manipuláciou. Systém riadenia batérie vysokokvalitných lítium-iónových batérií zisťuje potenciálne zdroje chýb a chráni články pred preťažením. Nová batéria BOSCH PowerTube 750 ponúka o 20-25 % dlhší dojazd ako batéria BOSCH PowerTube 625.

 

 


4. Displej Intuvia 100

Displej je vďaka veľkému písmu mimoriadne prehľadný a spolu s odporúčaním radenia poskytuje väčšiu bezpečnosť a pohodlie pri jazde. Presvedčí nielen svojimi kompaktnými rozmermi a optimálnou čitateľnosťou vo dne aj v noci. Ovládanie je veľmi jednoduché. Praktický displej podčiarkuje elegantný vzhľad elektrobicykla a je chránený proti vode a prachu.

 


 


 

5. eBike ovládaní a Mini Remote ovládaní

System Controller je riadiaca jednotka pre elektrobicykle so systémom Bosch Smart System 2023. Je obmedzená na najnutnejšie funkcie. Obmedzený počet funkcií a informácií uľahčuje rýchly prehľad a zaručuje, že vás počas jazdy nič nerozptyľuje.

Diaľkový ovládač Mini Remote sa dá jednoducho dodatočne namontovať na riadiacu jednotku systému a nezávisle nainštalovať na riadidlá. Diaľkové ovládanie Mini Remote rozširuje rozsah funkcií. Ak je nasadený diaľkový ovládač Mini Remote, môžete ovládať aj displej alebo používať smartfón ako displej.

.