SKLADOM K ODOSLANIU 200 MODELOVSADZBA DPH PRE ZÁKAZNÍKOV NA SLOVENSKU JE 20%.

Příslušenství od ekolo.cz

Nabíjací stojan pre elektrobicykle

Dizajnová nabíjacia stanica pre ľubovoľný typ elektrobicykle pre vašu firmu, obchod, alebo požičovňu

€ 927

€ 766 bez DPH

Dostupnosť: TENTO TOVAR JE LEN NA OBJEDNÁVKU

Popis

Koncepcia nabíjacieho stojana vychádza z osvedčenej geometrie cyklostojanu IKS od českej společnoti Urbania - výrobca mestského mobiliáru.

Čistý a jednoduchý dizajn stojana ho predurčuje na využitie aj na exponovaných miestach, ako sú firemné recepcie, čakárne a zastrešené dvorany.

Stojan je možné koncipovať pre 2 alebo 4 elektrobicykle a dva stojany je možné ďalej spojitovat až pre 8 naraz zaparkovaných a nabíjaných elektrobicyklov.

Uvedená cena je pre štandardnú verziu pre 4 e-kolesá. Cena varianty pre parkovanie 2 elektrobicyklov je 14.114 Sk (17.078 Sk vr. DPH).

3 oporné body zaistí vysokú stabilitu stojana, v prípade umiestnenia v interiéri aj bez nutnosti pevného kotvenia do podlahy. Konštrukcia stojanu slúži k bezpečnému uzamknutiu kolesa ľubovoľným zámku na bicykel s dĺžkou min. 60cm. Všetka kabeláž je vedená vnútrajškom stojanu.

Použitý materiál: Kovová konštrukcia chránená žiarovým zinkom a možnosť lakovania vypaľovanou farbou podľa špecifikácie zákazníka (podľa vzorkovníka RAL ).

Cena stojanu je vrátane zabudovanie zvloleného typu nabíjačov, ale bez ceny nabíjačov (tieto sú typicky dodávané s elektrobicyklami). Cena osadenie nabíjača Li-Ion batéria pre 1 elektrobicykel (2A, 3A / 42V) je 1.100 Sk bez DPH. Iné napätie nabíjačky (24V, 48V) možno realizovať na želanie. Na prin zákazníka možno nabíjač osadiť ľubovoľnú nabíjacie koncovkou podľa typu elektrobicykle. Štandardne je dodávaný konektor XLR male 3pin alebo 4PIN. .

Nabíjací stojan je možné prevádzkovať v prostredí bez priameho pôsobenia vody (dážď alebo ostrek), možno ho ale inštalovať a prevádzkovať vo vonkajšom prístrešku, prípadne v podzemných garážach.

Elektrické istenie (verzia pre 4 e-kolesá): Max. 3 * 4A (16A), 230VAC.
Bežná zásuvková vidlica s uzemnením, dĺžka napájacieho kábla 5 metrov (pripadne bez koncovky do rozvodnice)

Rozmery: Výška 775mm, hĺbka 605mm, šírka 580mm (2 kolá), 1630mm (4 kolesá).

Dodacia lehota v konfigurácii podľa špecifických zákazníkov: 1 mesiac.