SKLADOM K ODOSLANIU 200 MODELOVSADZBA DPH PRE ZÁKAZNÍKOV NA SLOVENSKU JE 20%.

Elektrokola Lovelec

Mestský elektrobicykel LOVELEC Capella

Mestský elektrobicykel s nízkym nástupom a veľkými 28 "kolesami. Poháňaný 250 W zadným motorom. Model, ktorý z namáhavé jazdy na bicykli vyčaruje radosť z jazdy bez námahy.

Vyberte si variantu

Aký zvoliť rám?

Výška jazdca: 165 cm

150

210

Odporúčaná veľkosť*:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty sú orientačné.

Kdy ekolo dostanete?

Cena pred zľavou: € 1 440

Cena elektrobicykla: € 1 440 Bonus za predobjednávku: € 72 Teraz zaplatíte iba zálohu 20 %: € 288

Dostupnosť: PREDOBJEDNÁVKA

Prečo tento elektrobicykel?

ROK SERVISU ZADARMO
DOPRAVA AŽ K VÁM ZADARMO
AŽ 30 DNÍ NA VÝMENU ZADARMO
GARANČNÁ PREHLIADKA JE U NÁS ZADARMO
GARANCIA NAJLEPŠIE CENY
  • motor: bezkartáčový zadný, LOVELEC 250 W
  • batéria: Li-Ion 468 Wh alebo 540 Wh
  • veľkosť rámu: 18"
  • počet převodov: 7
  • typ displeje: LCD Bigstone 300S
  • zdvih vidlice: 63 mm

Kliknite na zobrazenie kalkulačky dojazdu

Kalkulačka dojazdu elektrobicykla

Celková hmotnosť jazdca (vrátane výbavy)
80
kg
Prevažujúci profil trasy
Kapacita batérie
Dojazd
Pre jazdca s hmotnosťou 80 kg bude s kapacitou batérie Wh pri jazde s průměrnou asistenciou po prevažne dojazd na tomto elektrobicykli približne
km
(na konkrétny celkový dojazd má vplyv aj nastavenie režimu asistencie, technický stav elektrobicykla, vek batérie, teplota okolia, protivietor a technika jazdy)

Mestský elektrobicykel LOVELEC Capella vybavený kvalitným zadnym motorom s výkonom 250 W a s možnosťou voľby z 3 kapacít batérie - 468 Wh alebo 540 Wh. Disponuje dojazdom až 140 km - záleží na okolnostiach jazdy a využitie asistencie.

Model Capella je postaven na kvalitním rámu s nízkým nástupen a 28" koly, čímž je vhodný i pro jezdce s vysokou postavou. Baterie je vybavená integrovaným zadním světlem i brzdovým světlem. Přední světlo je také napájené z baterie. Přehledný LCD displej s funkcí WALK se vyznačuje velmi intuitívním ovládáním. Komfortní pocit z jízdy umocňuje pohodlné sedlo, odpružená vidlice a ergonomické gripy. Sedmirychlostní přehazovačka SHIMANO Tourney je ovládána pomocí řazení Revoshift.

Model Capella je postavený na kvalitnom ráme s nízkym nástupom a 28" kolesami, čím je vhodný aj pre jazdcov s vysokou postavou. Batéria je vybavená integrovaným zadným svetlom aj brzdovým svetlom. Predné svetlo je tiež napájané z batérie. Prehľadný LCD displej s funkciou WALK sa vyznačuje veľmi intuitívnym ovládaním. Komfortný pocit z jazdy umocňuje pohodlné sedlo, odpružená vidlica a ergonomické gripy. Sedemrýchlostná prehadzovačka SHIMANO Tourney je ovládaná pomocou radenie Revoshift.

Elektrobicykel LOVELEC Capella je model, ktorý aj z namáhavej jazdy vyčaruje radosť z jazdy. Ideálna voľba pre každého.

Potřebujete poradiť s výberom toho správneho elektrobicykle? Využite nášho sprievodca výberom elektrobicyklov alebo nás rovno kontaktujte.

Nosičová batéria

Nosičová batéria

Tento typ umiestnenia batérie sa obvykle používa predovšetkým v mestských a cestovných (alebo trekových) elektrobicykloch, kde sa predpokladá využitie nosiča.
Nosič, v ktorom je batéria umiestnená, je dvojpodlažný, vďaka čomu môžete na nosič umiestniť napr. košík či brašnu a batériu je i tak možné jednoducho vybrať.
Manipulácia s ňou je veľmi jednoduchá a nenáročná, čo oceníte predovšetkým pri nabíjaní batérie mimo elektrobicykel.

Displej Bigstone 300S

Displej Bigstone 300S

Displej Bigstone 300S je výborne čitateľný aj za všetkých svetelných a poveternostných podmienok. Intuitívne a veľmi ľahko ovládateľný.

2,5" veľká obrazovka na prvý pohľad poskytne všetky údaje o jazde, zatiaľ čo Vy sledujete terén. Tlačidlá sú extra robustné a pohodlná a navrhnutá so vzorom pre presný stisk. Jednoduché ovládanie umožní voliť si stupeň dopomôcť.

Výrobca LOVELEC

Elektrobicykle LOVELEC

Osvedčená česká značka LOVELEC pôsobí na trhu už 6. rokom. Ponúka široký výber kvalitných elektrobicyklov za rozumnú cenu! Elektrobicykel LOVELEC je vždy navrhnutý tak, aby jeho spoľahlivosť a s tým súvisiaca radosť z jazdy uspokojili aj náročného používateľa.

Elektrobicykle LOVELEC

 

Parametre

Typ pohonu LOVELEC, 36 V, 250 W/500 W, 45 Nm
Kapacita a typ batérie Li-ion, nosičová, 15 Ah (540 Wh), 13 Ah (468 Wh)
Typ a materiál rámu AL 6061
Radenie Shimano RevoShift
Typ a značka bŕzd Promax, V brakes
Kľuky Prowheel, 170 mm
Reťaz KMC, Z7
Nosnosť 140 kg
Ráfiky a náboje Joytech
Plášte CST C1446, 700×38c
Hmotnosť vrátane batérie 24,5 kg
Nabíjačka EN, CE, 36 V, 2 A
Displej Bigstone C300S, LCD