SKLADOM K ODOSLANIU 200 MODELOV.  SADZBA DPH PRE ZÁKAZNÍKOV NA SLOVENSKU JE 20%.

Horský elektrobicykel ELEKTROKOLA GIANT

LIV TEMPT E+ 2

Dámsky horský elektrobicykel s veľmi výkonným a spoľahlivým vybavením za príjemnú cenu. Tempt E+ 1 je osadený motorom SyncDrive Core Yamaha s jazdným režimom SmartAssist a batérií EnergyPak o výkone 400 Wh. Rámy väčších veľkostí sú postavené na priemere kolies 29".

Vyberte si variantu

Aký zvoliť rám?

Výška jazdca: 165 cm

150

210

Odporúčaná veľkosť*:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty sú orientačné.

€ 2 308

€ 1 907 bez DPH

Dostupnosť: Teraz nie je skladom

Zľava za nákup 2 a viac elektrobicyklov: 5%

Prečo tento elektrobicykel?

ROK SERVISU ZADARMO
DOPRAVA AŽ K VÁM ZADARMO
AŽ 30 DNÍ NA VÝMENU ZADARMO
GARANČNÁ PREHLIADKA JE U NÁS ZADARMO
GARANCIA NAJLEPŠIE CENY

 

Model Tempt E + 1 je postavený na ľahkom hliníkovom ráme AluxX s pohodlnou dámskou geometriou, ktorá je u menších veľkostí XS a S navrhnutá pre bicykle 27,5 "a u väčších veľkostí M a L pre kolesá 29". Tento nový model je vybavený novým typom motora Yamaha - SyncDrive Core.

Jedná sa o veľmi ľahký a kompaktný motor s krútiacim momentom 50 Nm, čo je pre tento typ bicykla úplne postačujúce hodnota, navyše má vďaka tomu motor menšiu spotrebu energie z batérie - bicykel má teda vyššiu dojazd.

Nechýba tu jazdný režim SmartAssist, čo je plne automatické nastavenie výšky pomoci, a Samozrejmosťou je tiež funkcia walk assist, ktorá uľahčí manipuláciu s okolo za chôdze. Úplne hladké spojenie medzi motorom a vašou vlašnou silou zaistí sústava senzorov PedalPlus, ktorá s vysokou presnosťou meria silu vášho šliapania a podľa toho vyhodnocuje, koľko energie má dodať motor, aby spotreba energie z batérie bola čo najefektívnejšia. Výsledkom je ľahko predvídateľný a prirodzený prejav motora a jazda na elektrobicykle je príjemná, plynulá a výkonná, bez ohľadu na zvolený prevod alebo povahu terénu.

Dostatok energie aj na dlhších výletoch dodá lítiová batéria 400 Wh, ktorá je súčasťou spodnej rámovej trubky a vyjívá sa do strany.

Ovládacia jednotka RideControl One ANT + umožňuje dodatočnú inštaláciu kompatibilného displeja, ktorý je ponúkaný ako voliteľné príslušenstvo. Vďaka Bluetooth konektivite môžete elektrobicykel spárovať s aplikáciou Giant Ridecontrol pre chytré telefóny (Android a iOS) - táto aplikácia ponúkne aj ďalšie užitočné funkcie, ako napríklad presný stav batérie, možnosť upraviť výšku pomoci vo všetkých jazdných režimoch podľa vašich preferencií, záznamy o vašich jazdách alebo fitness funkcie vrátane analýzy vášho výkonu. Z hľadiska jazdného komfortu určite oceníte odpruženú vidlicu so zdvihom 100 mm a pri brzdení sa môžete spoľahnúť na hydraulické kotúčové brzdy. Rám bicykla je pripravený na dodatočnú montáž stojančeku pomocou integrovaného úchytu.


TECHNOLÓGIE GIANT HYBRID CYCLING
Na ovládanie RideControl zapnete elektrický pohon a zvolíte požadovaný stupeň výkonu alebo plne automatický režim SmartAssist. Akonáhle sa opriete do pedálov, aktivujete senzory PedalPlus, ktoré prenášanie informácie do riadiacej jendotky. Táto centrála celého systému bleskurýchlo vyšle požiadavku na zodpovedajúce množstvo energie do batérie EnergyPak. Následne je energia prevedená do motora SyncDrive, ktorý sa okamžite a plynulo rozbehne a začne pomáhať pri šliapaní.

DOSTATOK SILY Aj ENERGIE
Nový stredový motor SyncDrive Core Yamaha je veľmi ľahký a kompaktný motor s krútiacim momentom 50 Nm, čo je pre tento typ bicykla úplne postačujúce hodnota a navyše má vďaka tomu motor menšiu spotrebu energie z batérie - bicykel má vyššiu dojazd. Batérie EnergyPak 500 Wh je elegantne umiestnená na spodnej rámovej trubke, vyníma sa do strany a nabíjať ju môžete aj priamo v kole.

AUTOMATICKÝ REŽIM SMARTASSIST
Okrem piatich manuálne volených jídzních režimov je k dispozícii aj plne automatický režim SmartAssist, v ktorom systém sám vyhodnocuje akú mieru podpory má motor dodať. Pomáha mu v tom 6 senzorová technológia PedalPlus, ktorá k štyrom základným senzorom pridáva ešte senzor zrýchlenia (akcelerometer) a senzor náklonu.

TECHNOLÓGIE
- AluxX Aluminum
- 3F Design Philosophy
- Hybrid Cycling Technology
- SmartAssist
- EnergyPak 500
- RideControl One ANT +
- RideControl E-bike App

Aplikace Giant RideControl otevírá svět konektivity pro Vaše Giant (LIV) <a href=elektrokolo." src="/uploads/assets/images/includesVer2/etc/RideControl.png" style="width: 500px; height: 400px;" title="Aplikácia RideControl" />

Aplikácia RideControl

Aplikácia Giant RideControl otvára svet konektivity pre Vaše Giant elektrobicykel. Táto aplikácia Vám umožní prepojiť telefón s elektrobicyklom, čo umožní udržiavať elektrobicykel aktuálne, prispôsobiť si nastavenie motora a používať displej elektrokolak navigáciu.

  • Navigácia
  • Prispôsobenie elektrobicykle
  • Zaznamenajte svoje jazdy
Viac informácií


Kliknite na zobrazenie kalkulačky dojazdu

Kalkulačka dojazdu elektrobicykla

Celková hmotnosť jazdca (vrátane výbavy)
80
kg
Prevažujúci profil trasy
Kapacita batérie
Dojazd
Pre jazdca s hmotnosťou 80 kg bude s kapacitou batérie Wh pri jazde s průměrnou asistenciou po prevažne dojazd na tomto elektrobicykli približne
km
(na konkrétny celkový dojazd má vplyv aj nastavenie režimu asistencie, technický stav elektrobicykla, vek batérie, teplota okolia, protivietor a technika jazdy)

Výrobca Giant

Americko-tchajwanská značka GIANT sa pýši titulom najväčšieho výrobcu bicyklov na svete. Elektrobicyklami sa GIANT začal zaoberať ako jeden z prvých už v roku 2006 a dnes prináša širokú paletu trekingových a eMTB modelov tej najvyššej kvality a s najlepšími technológiami. V roku 2017 bola GIANTom uvedená na trh špecifická ponuka elektrobicyklov pre ženy pod značkou LIV.

Elektrobicykle Giant

‏‏‎

Parametre

Typ pohonu SyncDrive Core powered by YAMAHA, 50 Nm, 250 W
Ovládanie RideControl One ANT+
Kapacita a typ batérie EnergyPak 400 Wh, 36 V, 11,3 Ah, Lithium-Ion
Typ a materiál rámu ALUXX Aluminum
Predná vidlica SR Suntour XCM ATB Coil 27,5, zdvih 100 mm
Počet prevodov 1 x 9
Radenie Shimano M2010, převody 1x9
Prehadzovačka Shimano Alivio M3100
Predné brzdy Tektro HD-M276, hydraulicke, kotúče 160/180 mm
Zadné brzdy Tektro HD-M276, hydraulicke, kotúče 160/180 mm
Kazeta Shimano HG200, 11-36 zubov
Predstavec Contact
Reťaz KMC e.9 Sport, speciálny pre elektrobicykle
Riadidlá Connect TR Riser, 31,8 mm, šířka 690 mm (XS, S) / 750 mm (M, L)
Sedlo Liv Sport
Sedlovka Giant, 30,9 mm
Ráfiky Liv GX03V 27.5"
Predný náboj eTracker Sport
Zadný náboj eTracker Sport
Plášte Maxxis Rekon 2.4
Pedále platformové (hliníkové)