ELEKTROBICYKLE CRUSSIS 2021! VYUŽITE AKČNÉ PONUKY ZA PRED-PREDAJOVU CENU

Mestský elektrobicykel LEADER FOX Latona

Mestský elektrobicykel Latona 2020 s hliníkovým rámom, elegantným dizajnom, odpruženou prednou vidlicou, V-brzdami a rozmerom kolies 26".

Zľava za nákup 2 a viac elektrobicyklov: 5%

Vyberte si z variánt: info

Prečo toto ekolo?

  • Hlavným plusom tohto elektrobicykla je batéria s výkonnými článkami LG s kapacitou 470 Wh umiestnená na zadnom nosiči a zadnom integrovanom svetle za super cenu.
  • Ďalším plusom je nová rýchlo-nabíjačka s nabíjacím prúdom 3 A (staršie modely s 1,8 A), vďaka ktorej sa výrazne skráti doba nabíjania batérie.
  • Elektrobicykel je vybavený zadným motorom Bafang s nominálnym výkonom 250 W a max. výkonom 350 W (EÚ NORMA EPAC EN15194).
  • Inteligentný BMS systém (battery managment system) v batérii umožňuje sledovať históriu batérie a funkčnosť jednotlivých článkov. Systém sa ovláda pomocou LCD displeja a tlačidlového ovládača umiestneného na riadidlách.

 

LCD displej zobrazuje funkcie:

- voľbu zo 7 režimov asistencie
- funkciu WALK (rýchlosť chôdze – využitie napr. pri vedení bicykla do prudkého kopca)
- ukazovateľ stavu nabitia batérie

 

ekolo.cz upozorňujeV elektrobycikle.sk JE BÁTERIE A NABÍJEČKA VŽDY V CENĚ ELEKTROBICYKLA

 


 

Kliknite na zobrazenie kalkulačky dojazdu

Kalkulačka dojazdu elektrobicykla

Celková hmotnosť jazdca (vrátane výbavy)
80
kg
Prevažujúci profil trasy
Kapacita batérie
Dojazd
Pre jazdca s hmotnosťou 80 kg bude s kapacitou batérie Wh pri jazde s maximálnou asistenciou po prevažne dojazd na tomto elektrobicykli približne
km
(na konkrétny celkový dojazd má vplyv aj nastavenie režimu asistencie, technický stav elektrobicykla, vek batérie, teplota okolia, protivietor a technika jazdy)

ELEKTROKOLO DO MĚSTA ALE I NA VÝLETY. U elektrokola do města jde především o pohodlí jezdce! Nízko-nástupový rám zajistí snadný nástup a tím možnost častého a bezpečného zastavování. Díky kvalitnímu odpružení u většiny modelů je lze využívat i na výlety v lehkém terénu! Městské elektrokolo rozhodně není určeno jenom pro dámy. Je to praktický společník pro každého a to i pro méně zkušené a začínající uživatele.

Nábojový motor Bafang

Tento motor je ideálny do turistických a cestovných elektrobicyklov. Hlavná výhoda – ideálny prenos krútiaceho momentu – v teréne tak nehrozí prekĺzavanie. Je ľahký a má nominálny výkon 250 W a špičkový viac než 500 W.


Český LEADER FOX patrí medzi najobľúbenejšie značky elektrobicyklov. Značka ponúka široký sortiment 40 modelov od skladacích, mestských elektrobicyklov až po obľúbené cestovné a terénne modely. Vďaka plnej integrácii batérie a využívaniu výkonných stredových i nábojových pohonov je to voľba pre tých, ktorí hľadajú kvalitu a design za rozumnú cenu.

‏‏‎

Parametre

Typ pohonu BAFANG, 36 V/250 W, zadný náboj
Kapacita a typ batérie 470Wh (13 Ah), LG, Li-Ion, USB PORT
Ovládanie LCD displej
Veľkosť rámu 16,5", 18"
Typ a materiál rámu Alloy 6061
Predná vidlica ZOOM 141, ZDVIH 45 mm
Počet prevodov 1x7
Radenie a prehadzovačka SHIMANO TOURNEY
Typ a značka bŕzd TEKTRO V-BRAKE
Reťaz KMC Z8
Sedlo a sedlovka EXERACE D: 30,9 mm, L: 300 mm
Osvetlenie LED, 10 LUX
Nosnost 120 kg
Hmotnosť vrát. batérie 24 kg