ELEKTROBICYKLE CRUSSIS 2021! VYUŽITE AKČNÉ PONUKY ZA PRED-PREDAJOVU CENU

GIANT STANCE E + 2 POWER

Stance E + vám otvorí pomyselné dvere k úplne novej dimenzii horskej cyklistiky. Ideálny elektrobicykle na hravé trialy a Singletrack, ako aj na jazdenie v ľahšom až stredne ťažkom teréne.

Prečo toto ekolo?

 • Základom elektrobicykla je hliníkový rám z vysoko kvalitnej zliatiny AluxX SL a pohodlnou „trailovou“ geometriou, ktorá dokonale využíva všetky prednosti väčšieho rozmeru kolies – sú to predovšetkým výborná stabilita aj vo vyšších rýchlostiach, ľahšie prekonávanie najrôznejších terénnych prekážok, lepšia zotrvačnosť a výborná trakcia, ktorá sa prejaví hlavne v zákrutách (bicykel lepšie „sedí“) a pri brzdení (vyššia účinnosť brzdenia).
 • Zadné odpruženie Flexpoint poskytuje zdvih 120 mm, predná vidlica má zdvih 130 mm.
 • Výkonný stredový motor Giant SyncDrive Pro Yamaha má vysoký krútiaci moment 80 Nm, ktorý vás spolu s podporou až 360 % vyvezie aj do tých najprudších stúpání.
 • Plne integrovaná batéria EnergyPak Smart umiestnená zospodu dolnej rámovej rúrky poskytuje kapacitu 500 Watt hodín. V prípade, že batériu úplne vyčerpáte, šesť-ampérová rýchlonabíjačka vám ju za 90 minút nabije na 60 % kapacity.
 • Ovládacia jednotka RideControl ONE obsahuje dominantné ergonomická tlačidlá pre prepínanie jazdných režimov (na výber ich máte 5 + funkcia automatickej voľby), LED diódy pre zobrazenie stavu batérie a zvolený jazdný režim a tlačidlo funkcie walk assist, teda režim asistencia motora pri vedení bicykla za chôdze.
 • Vďaka Bluetooth konektivite môžete váš elektrobicykel spárovať s aplikáciou Giant RideControl, ktorú si stiahnete do vášho inteligentného telefónu (pre Android a iOS) – táto aplikácia vám ponúkne množstvo ďalších užitočných funkcií ako napríklad zobrazenie presného stavu batérie, možnosť tuningu (vyladenia) jazdných režimov alebo fitness funkcie vrátane analýzy vášho výkonu.
 • Oba ponúkané modely sú vybavené teleskopickou sedlovkou s ovládaním na riadidlách. Zjazdy a technické kúsky zvládnete s oveľa väčšou istotou vďaka zníženiu vášho ťažiska. Viac istoty vám dodajú aj plášte so šírkou 2.4", ktoré sú navyše kvôli lepším jazdným vlastnostiam a menšiemu riziku defektu v bezdušovej úprave.

 

Celoodpružený elektrobicykel Stance E + vám otvorí pomyselné dvere k úplne novej dimenzii horskej cyklistiky. Je to ideálny elektrobicykel na zábavné trialy a Singletrack, ako aj na jazdenie v rýdzo prírodnom teréne, v ktorom budú postačovať zdvihy 130/120 mm.

Základom elektrobicykla je hliníkový rám z vysoko kvalitnej zliatiny AluxX SL s veľmi dobre premyslenou geometriou. Zadné odpruženie Flexpoint poskytuje zdvih 120 mm, predná vidlica má zdvih 130 mm. Najmä v kopcoch oceníte výkonný stredový motor Giant SyncDrive Sport Yamaha, ktorého krútiaci moment 70 Nm spolu s asistenciou až 360% vás vyvezie aj do tých najprudších kopcov. Integrovaná 500 Wh batéria je umiestnená zospodu dolnej rámovej rúrky, takže na hornej časti spodnej rámovej rúrky môžete mať košík s fľašou. Pre veľmi rýchle nabíjanie batérie dostávate k elektrobicyklu 6-ampérovou nabíjačku SmartCharger, ktorá úplne vybitú 500 Wh batériu dokáže nabiť na 100 % za 3 hodiny 40 minút, na 80 % len za 2 hodiny a 20 minút. Ovládacia jednotka RideControl ONE obsahuje dominantné ergonomické tlačidlá na prepínanie jazdných režimov (na výber ich máte 5 + režim automatický), LED diódy pre zobrazenie stavu batérie a zvoleného jazdného režimu a nechýba ani tlačidlo funkcie walk assist (režim asistencia motora pri vedení elektrobicykla za chôdze). Vďaka Bluetooth konektivite môžete váš elektrobicykel spárovať s aplikáciou Giant RideControl, ktorú si stiahnete do vášho inteligentného telefónu (pre Android a iOS) – táto aplikácia vám ponúkne množstvo ďalších užitočných funkcií ako napríklad tuning (vyladenie) jazdných režimov alebo fitness funkcie vrátane analýzy vášho výkonu. Kvôli vyššiemu komfortu a bezpečnej jazde v teréne sú dôležité širšie ráfiky a plášte – oba ponúkané modely preto majú 35 mm široké ráfiky a plášte v rozmere 2,6".

Hlavní přednosti

Technológia Giant Hybrid Cycling

Na ovládanie RideControl zapnete elektrický pohon a zvolíte požadovaný stupeň výkonu. Akonáhle sa opriete do pedálov, hoci len mierne, aktivujete senzory PedalPlus, ktoré prenášajú informácie do riadiacej jednotky. Tento „mozog“ celého systému bleskurýchlo vyšle požiadavku na zodpovedajúce množstvo energie do batérie EnergyPak. Následne je energia prevedená do motora SyncDrive, ktorý sa okamžite a plynulo rozbehne a začne vám pomáhať pri šliapaní.

 

Vysoký výkon a dlhý dojazd

Najmä v kopcoch oceníte výkonný stredový motor SyncDrive Sport Yamaha, ktorého vysoký krútiaci moment 70 Nm spolu s asistenciou až 360 % vás vyvezie aj do tých najprudších kopcov. Plne integrovaná batéria umiestnená zospodu dolnej rámovej rúrky ponúka 500 Wh a umožní ten najvyšší dojazd.

 

Automatický režim Smart Assist

Okrem 5 jazdných režimov, ktoré volíte manuálne, máte k dispozícii aj plne automatické nastavenie pomoci motora (tzv. Režim Smart Assist), kedy systém sám vyhodnocuje, akú mieru podpory má motor dodať. Kvôli tejto funkcii je tu použitá 6-senzorová technológia PedalPlus, ktorá k štyrom základným senzorom pridáva ešte senzor zrýchlenia (akcelerometer) a senzor náklonu.

 

ekolo.cz upozorňujeV elektrobycikle.sk JE BÁTERIE A NABÍJEČKA VŽDY V CENĚ ELEKTROBICYKLA

 


 

Kliknite na zobrazenie kalkulačky dojazdu

Kalkulačka dojazdu elektrobicykla

Celková hmotnosť jazdca (vrátane výbavy)
80
kg
Prevažujúci profil trasy
Kapacita batérie
Dojazd
Pre jazdca s hmotnosťou 80 kg bude s kapacitou batérie Wh pri jazde s maximálnou asistenciou po prevažne dojazd na tomto elektrobicykli približne
km
(na konkrétny celkový dojazd má vplyv aj nastavenie režimu asistencie, technický stav elektrobicykla, vek batérie, teplota okolia, protivietor a technika jazdy)

 

Giant RideControl One - Nově ke stažení aplikace pro ovládání elektrokola přes mobilní telefon!

 

 • přehledně zobrazuje informace o jízdě
 • umožnuje uložit záznam informaci o předchozích jízdách
 • umožnuje vlastní nastavení síly asistence
 • kompatibilní se všemi koly Giant 2019 a novější

Download on the App Store

Get it on Google Play

HORSKÉ ELEKTROKOLO S VELKOU VÝDRŽÍ. Silný motor a vysokokapacitní baterie vám pomohou zdolat i ty nejprudší kopce. Horská elektrokola

Horská elektrokola se vyznačují odolným rámem, kvalitními brzdami a dobrým odpružením.

Stredový motor

Giant SyncDrive Sport

 

Stredové elektromotory Giant SyncDrive s výkonom 250 W sú výsledkom úzkej spolupráce spoločnosti Giant s lídrom v oblasti elektromotorov – spoločnosťou Yamaha, čo je zárukou ich vysokej kvality a spoľahlivosti.

Navzdory kompaktnej veľkosti prinášajú vysoký krútiaci moment až 80 Nm, ktorý sa prejaví už pri rozjazde. Dôležitá je tiež ich okamžitá odozva – motor sa rozbehne, keď sa opriete do pedálov. Takáto rýchla odozva sa prejaví nielen pri akcelerácii, ale tiež v prudkých stúpaniach, kedy sa spoliehate na to, že vás elektrobicykel „vytiahne“ hore.

Motory SyncDrive produkujú proporcionálnu a lineárnu podporu, ich chod je predvídateľný, hladký a tichý, skrátka ako prirodzené navýšenie vašej vlastnej energie.

 


Giant SyncDrive Sport

 

SyncDrive Sport

 • vysoký krútiaci moment 80 Nm
 • 100 % krútiaceho momentu od rýchlosti 10 km/h (pri menšej rýchlosti 80 %)
 • 4-senzorová technológia Giant PedalPlus
 • 5 jazdných režimov, podpora 50 – 350 %
 • možnosť vlastného nastavenia jazdných režimov (prostredníctvom mobilnej aplikácie RideControl)

 

 

3,48 kg Váha
Max. rýchlosť asistencie 25 km/h
Senzor 4-senzorová technológia Giant PedalPlus
Napätie 36 V
Úroveň asistencie motora Eco: 50 %
Eco+: 100 %
Normal: 175 %
Sport: 250 %
Sport+: 350 %
Maximálna kadencia Eco: 110 rpm
Eco+: 110 rpm
Normal: 110 rpm
Sport: 110 rpm
Sport+: 110 rpm
Režimy podpory Eco
Eco+
Normal
Sport
Sport+
Max. krútiaci moment 80 Nm
Výkon – nominálny 250 W
Typ motora stredový
 

 

 

 

Motory Giant SyncDrive Yamaha.jpg

 

GIANT Energy Pack

GIANT Energy Pack sa vyrábajú s najnovšou technológiou lítium-iónovej batérie a sú kompletne integrované s dizajnom GIANT E-bike. Vyrábajú sa vo verziách 300 Wh, 400 Wh a 500 Wh.


Americko-tchajwanská značka GIANT sa pýši titulom najväčšieho výrobcu bicyklov na svete. Elektrobicyklami sa GIANT začal zaoberať ako jeden z prvých už v roku 2006 a dnes prináša širokú paletu trekingových a eMTB modelov tej najvyššej kvality a s najlepšími technológiami. V roku 2017 bola GIANTom uvedená na trh špecifická ponuka elektrobicyklov pre ženy pod značkou LIV.

‏‏‎