Dodanie kompletne zostaveného a nastaveného elektrobicykla ZADARMO do 2 – 3 pracovných dní

Celoodpružený elektrobicykel GIANT STANCE E + 1 PRO 29

Ponuku elektrobicyklov rozširujeme o vôbec prvý 29" model so zadným odpružením, táto novinka je osadená špičkovým motorom SyncDrive Pro Yamaha, ktorý ponúka podporu až 360 % a vylepšenú batériu s veľmi rýchlym nabíjaním.

Zľava za nákup 2 a viac elektrobicyklov: 5%

Vyberte si z variánt: info

Prečo toto ekolo?

 • Základom elektrobicykla je hliníkový rám z vysoko kvalitnej zliatiny AluxX SL a pohodlnou „trailovou“ geometriou, ktorá dokonale využíva všetky prednosti väčšieho rozmeru kolies – sú to predovšetkým výborná stabilita aj vo vyšších rýchlostiach, ľahšie prekonávanie najrôznejších terénnych prekážok, lepšia zotrvačnosť a výborná trakcia, ktorá sa prejaví hlavne v zákrutách (bicykel lepšie „sedí“) a pri brzdení (vyššia účinnosť brzdenia).
 • Zadné odpruženie Flexpoint poskytuje zdvih 120 mm, predná vidlica má zdvih 130 mm.
 • Výkonný stredový motor Giant SyncDrive Pro Yamaha má vysoký krútiaci moment 80 Nm, ktorý vás spolu s podporou až 360 % vyvezie aj do tých najprudších stúpání.
 • Plne integrovaná batéria EnergyPak Smart umiestnená zospodu dolnej rámovej rúrky poskytuje kapacitu 500 Watt hodín. V prípade, že batériu úplne vyčerpáte, šesť-ampérová rýchlonabíjačka vám ju za 90 minút nabije na 60 % kapacity.
 • Ovládacia jednotka RideControl ONE obsahuje dominantné ergonomické tlačidlá na prepínanie jazdných režimov (na výber ich máte 5 + funkcia automatickej voľby), LED diódy na zobrazenie stavu batérie a zvoleného jazdného režimu a tlačidlo funkcie walk assist, teda režimu asistencie pri vedení elektrobicykla za chôdze.
 • Vďaka Bluetooth konektivite môžete váš elektrobicykel spárovať s aplikáciou Giant RideControl, ktorú si stiahnete do vášho inteligentného telefónu (pre Android a iOS) – táto aplikácia vám ponúkne množstvo ďalších užitočných funkcií ako napríklad zobrazenie presného stavu batérie, možnosť tuningu (vyladenia) jazdných režimov alebo fitness funkcie vrátane analýzy vášho výkonu.
 • Oba ponúkané modely sú vybavené teleskopickou sedlovkou s ovládaním na riadidlách. Zjazdy a technické kúsky zvládnete s oveľa väčšou istotou vďaka zníženiu vášho ťažiska. Viac istoty vám dodajú aj plášte so šírkou 2.4", ktoré sú navyše kvôli lepším jazdným vlastnostiam a menšiemu riziku defektu v bezdušovej úprave.

 

Ponuku elektrobicyklov rozširujeme o vôbec prvý 29" model so zadným odpružením. Stance E + Pro 29 je osadený špičkovým motorom SyncDrive Pro Yamaha s automatickým režimom Smart Assist a podporou až 360 %. Samozrejmosťou je u tohto modelu integrovaná batéria s veľmi rýchlym nabíjaním.

Základom elektrobicykla je hliníkový rám z vysoko kvalitnej zliatiny AluxX SL s veľmi dobre premyslenou geometriou. Zadné odpruženie Flexpoint poskytuje zdvih 120 mm, predná vidlica má zdvih 130 mm. Najmä v kopcoch oceníte výkonný stredový motor Giant SyncDrive Sport Yamaha, ktorého krútiaci moment 70 Nm spolu s asistenciou až 360% vás vyvezie aj do tých najprudších kopcov. Integrovaná 500 Wh batéria je umiestnená zospodu dolnej rámovej rúrky, takže na hornej časti spodnej rámovej rúrky môžete mať košík s fľašou. Pre veľmi rýchle nabíjanie batérie dostávate k elektrobicyklu 6-ampérovou nabíjačku SmartCharger, ktorá úplne vybitú 500 Wh batériu dokáže nabiť na 100 % za 3 hodiny 40 minút, na 80 % len za 2 hodiny a 20 minút. Ovládacia jednotka RideControl ONE obsahuje dominantné ergonomické tlačidlá na prepínanie jazdných režimov (na výber ich máte 5 + režim automatický), LED diódy pre zobrazenie stavu batérie a zvoleného jazdného režimu a nechýba ani tlačidlo funkcie walk assist (režim asistencia motora pri vedení elektrobicykla za chôdze). Vďaka Bluetooth konektivite môžete váš elektrobicykel spárovať s aplikáciou Giant RideControl, ktorú si stiahnete do vášho inteligentného telefónu (pre Android a iOS) – táto aplikácia vám ponúkne množstvo ďalších užitočných funkcií ako napríklad tuning (vyladenie) jazdných režimov alebo fitness funkcie vrátane analýzy vášho výkonu. Oba ponúkané modely Stance E + Pro 29 sú vybavené teleskopickou sedlovkou s ovládaním na riadidlách, takže zjazdy a technické kúsky zvládnete vďaka zníženiu vášho ťažiska s oveľa väčšou istotou. Viac istoty vám dodajú aj plášte o šírke 2,4", ktoré sú kvôli lepším jazdným vlastnostiam a menšiemu riziko defektu v bezdušovej úprave.

Hlavní přednosti

Technológia Giant Hybrid Cycling

Na ovládanie RideControl zapnete elektrický pohon a zvolíte požadovaný stupeň výkonu. Akonáhle sa opriete do pedálov, hoci len mierne, aktivujete senzory PedalPlus, ktoré prenášajú informácie do riadiacej jednotky. Tento „mozog“ celého systému bleskurýchlo vyšle požiadavku na zodpovedajúce množstvo energie do batérie EnergyPak. Následne je energia prevedená do motora SyncDrive, ktorý sa okamžite a plynulo rozbehne a začne vám pomáhať pri šliapaní.

 

Vysoký výkon a dlhý dojazd

Stredový motor Giant SyncDrive Pro Yamaha poskytuje vysoký krútiaci moment 80 Nm a podporu až 360 %. Plne integrovaná lítiová batéria Giant EnergyPak Smart ponúka kapacitu 500 Wh. Mimoriadne rýchle nabíjania umožní 6-ampérová nabíjačka Smart Charger, ktorá úplne vybitú 500 Wh batériu dokáže nabiť na 100 % za 3 hodiny 40 minút, na 80 % kapacity len za 2 hodiny a 20 minút.

 

Automatický režim Smart Assist

Okrem 5 jazdných režimov, ktoré volíte manuálne, máte k dispozícii aj plne automatické nastavenie pomoci motora (tzv. Režim Smart Assist), kedy systém sám vyhodnocuje, akú mieru podpory má motor dodať. Kvôli tejto funkcii je tu použitá 6-senzorová technológia PedalPlus, ktorá k štyrom základným senzorom pridáva ešte senzor zrýchlenia (akcelerometer) a senzor náklonu.

 


 

Kliknite na zobrazenie kalkulačky dojazdu

Kalkulačka dojazdu elektrobicykla

Celková hmotnosť jazdca (vrátane výbavy)
80
kg
Prevažujúci profil trasy
Kapacita batérie
Dojazd
Pre jazdca s hmotnosťou 80 kg bude s kapacitou batérie Wh pri jazde s maximálnou asistenciou po prevažne dojazd na tomto elektrobicykli približne
km
(na konkrétny celkový dojazd má vplyv aj nastavenie režimu asistencie, technický stav elektrobicykla, vek batérie, teplota okolia, protivietor a technika jazdy)

 

Giant RideControl One - Nově ke stažení aplikace pro ovládání elektrokola přes mobilní telefon!

 

 • přehledně zobrazuje informace o jízdě
 • umožnuje uložit záznam informaci o předchozích jízdách
 • umožnuje vlastní nastavení síly asistence
 • kompatibilní se všemi koly Giant 2019 a novější

Download on the App Store

Get it on Google Play

HORSKÉ ELEKTROKOLO S VELKOU VÝDRŽÍ. Silný motor a vysokokapacitní baterie vám pomohou zdolat i ty nejprudší kopce. Horská elektrokola

Horská elektrokola se vyznačují odolným rámem, kvalitními brzdami a dobrým odpružením.

Stredový motor

Giant SyncDrive Pro

 

 

Stredové elektromotory Giant SyncDrive s výkonom 250 W sú výsledkom úzkej spolupráce spoločnosti Giant s lídrom v oblasti elektromotorov – spoločnosťou Yamaha, čo je zárukou ich vysokej kvality a spoľahlivosti.

Navzdory kompaktnej veľkosti prinášajú vysoký krútiaci moment až 80 Nm, ktorý sa prejaví už pri rozjazde. Dôležitá je tiež ich okamžitá odozva – motor sa rozbehne, keď sa opriete do pedálov. Takáto rýchla odozva sa prejaví nielen pri akcelerácii, ale tiež v prudkých stúpaniach, kedy sa spoliehate na to, že vás elektrobicykel „vytiahne“ hore.

Motory SyncDrive produkujú proporcionálnu a lineárnu podporu, ich chod je predvídateľný, hladký a tichý, skrátka ako prirodzené navýšenie vašej vlastnej energie.

 


Giant SyncDrive Pro

SyncDrive Pro

 • kompaktnejší a ľahší ako motor Sport (o 13 % menší, o 380 g ľahší – hmotnosť 3,1 kg)
 • vysoký krútiaci moment 80 Nm
 • 100 % krútiaceho momentu už od počiatočnej rýchlosti
 • 4-senzorová technológia Giant PedalPlus
 • 5 jazdných režimov, podpora 100 – 360 %
 • možnosť vlastného nastavenia jazdných režimov (prostredníctvom mobilnej aplikácie RideControl)
 • rýchlejšia odozva – 190 ms (motor Sport má 500 ms)
 • vyššia maximálna kadencia – 120 otáčok za minútu (motor Sport má 110)
 • vyšší krútiaci moment v režimu walk assist – 60 Nm (motor Sport má 18,8 Nm)
 • ISIS os 128 mm a štandardný Q faktor 168 mm (motor Sport má štvorhran)

 

 

Typ motora stredový
Výkon – nominálny 250 W
Max. krútiaci moment 80 Nm
Režimy podpory Eco
Basic
Active
Sport
Power
Maximálna kadencia Eco: 110 rpm 
Basic: 110 rpm 
Active: 120 rpm 
Sport: 120 rpm 
Power: 120 rpm
Úroveň asistencie motora Eco: 100 %
Basic: 175 %
Active: 250 %
Sport: 300 %
Power: 360 %
Napätie 36 V
Senzor 4-senzorová technológia Giant PedalPlus
Max. rýchlosť asistencie 25 km/h
Váha 3,1 kg

 

Motory Giant SyncDrive Yamaha.jpg

 

GIANT Energy Pack

GIANT Energy Pack sa vyrábajú s najnovšou technológiou lítium-iónovej batérie a sú kompletne integrované s dizajnom GIANT E-bike. Vyrábajú sa vo verziách 300 Wh, 400 Wh a 500 Wh.


Americko-tchajwanská značka GIANT sa pýši titulom najväčšieho výrobcu bicyklov na svete. Elektrobicyklami sa GIANT začal zaoberať ako jeden z prvých už v roku 2006 a dnes prináša širokú paletu trekingových a eMTB modelov tej najvyššej kvality a s najlepšími technológiami. V roku 2017 bola GIANTom uvedená na trh špecifická ponuka elektrobicyklov pre ženy pod značkou LIV.

‏‏‎

Parametre

Typ pohonu Giant SyncDrive Pro, asistencia nastaviteľná až na 360 %, powered by YAMAHA
Kapacita a typ batérie Giant EnergyPak Smart 500, 36 V 13.8 Ah integrovaná Lithium-Ion
Ovládanie Giant RideControl ONE
Veľkosť rámu S, M, L, XL
Typ a materiál rámu ALUXX SL Aluminum, 120 mm FlexPoint systém odpruženia, tlmič RockShox Monarch RT, High Volume
Predná vidlica RockShox Recon RL, 130 mm zdvih, uzamykateľná
Počet prevodov 1x12
Radenie a prehadzovačka SRAM SX Eagle
Typ a značka bŕzd Shimano MT520, 4-piestové, kotúčové, 203 mm
Kľuky Praxis e-Cadet+ custom forged crankarm set
Kazeta SRAM PG-1210
Predstavec Giant Contact
Reťaz SRAM SX Eagle PowerLock
Riadidlá Giant Connect TR Riser 31,8 x 780 mm
Sedlo a sedlovka Giant Contact, Neutral a Giant Contact Switch, dropper, 30,9 mm
Ráfiky a náboje Giant XCT 29 25mm a Giant eTracker Boost
Plášte Maxxis Ardent 29x2.4" skladacie, 60tpi Dual Compound EXO, Tubeless Ready
Středové osy [F] 110x15 [R] 148x12mm Thru-axle
Speciální výbava Giant EnergyPak 6A Smart charger
Hmotnosť vrát. batérie 25 Kg