SKLADOM K ODOSLANIU 200 MODELOVSADZBA DPH PRE ZÁKAZNÍKOV NA SLOVENSKU JE 20%.

Elektrokola Giant

Celoodpružený elektrobicykel GIANT REIGN E + 2 PRO

Tento produkt sa už bohužiaľ nevyrába. Vyberte si iný model z danej kategórie

Prečo tento elektrobicykel?

ROK SERVISU ZADARMO
DOPRAVA AŽ K VÁM ZADARMO
AŽ 30 DNÍ NA VÝMENU ZADARMO
GARANČNÁ PREHLIADKA JE U NÁS ZADARMO
GARANCIA NAJLEPŠIE CENY
 • Hliníkový rám AluxX SL s karbónovým horným vahadlom a uchytením tlmiča typu trunnion mount ponúka plných 160 mm zdvihu. O tlmenie nerovností sa dokonale postará plne aktívne a vysoko citlivé odpruženie Maestro, ktoré vás ale nijako neobmedzuje pri jazde do kopca, kedy nedochádza k nežiaducemu pohupovaniu. Predná vzduchová vidlica poskytuje ešte o 10 mm vyšší zdvih ako zadná stavba, teda 170 mm.
   
 • Výkonný stredový motor Giant SyncDrive Pre Yamaha (80 Nm) ponúka päť jazdných režimov s podporou až 360 %. Energiu si berie z inovovanej lítiovej batérie Giant EnergyPak Smart 500 Wh, ktorá je plne integrovaná a nájdete ju zospodu dolnej rámovej rúrky. Keď batériu úplne vyčerpáte, šesť-ampérová rýchlonabíjačka vám ju za 90 minút nabije na 60 % kapacity. Rám bicykla je navyše pripravený pre inštaláciu druhej batérie, ktorá vám pridá ďalších 250 Wh pre ešte vyšší dojazd (táto batéria EnergyPak Plus je ponúkaná samostatne ako voliteľné príslušenstvo).
   
 • Ovládacia jednotka RideControl ONE obsahuje výrazné ergonomické tlačidlá na prepínanie jazdných režimov, LED diódy na zobrazenie stavu batérie a zvoleného jazdného režimu a nechýba ani tlačidlo funkcie walk assist, čo je asistencia motora pri vedení bicykla za chôdze. Vďaka Bluetooth konektivite môžete váš elektrobicykel spárovať s aplikáciou Giant RideControl, ktorú si stiahnete do vášho inteligentného telefónu (pre Android a iOS) – táto aplikácia vám ponúkne množstvo ďalších užitočných funkcií ako napríklad presný stav batérie, možnosť upraviť mieru asistencie vo všetkých jazdných režimoch podľa vašich preferencií, záznamy o vašich jazdách alebo fitness funkcie vrátane analýzy výkonu.
   
 • Všetky modely Reign E + sú osadené širokými „pluskovými“ ráfikmi, ktoré sú obuté do bezdušových plášťov so šírkou 2,6" – jazda tak bude pohodlná, zábavná, bezpečná a navyše s menším rizikom defektu ako pri použití duší. A chýbať nesmie ani teleskopická sedlovka s ovládaním na riadidlách, ktorej čaro spočíva v tom, že všetky zjazdy a technické terény prejdete s oveľa väčšou istotou vďaka zníženiu vášho ťažiska.

Legendárny enduro model Reign nemusíme dlho predstavovať. V našej ponuke je od samého začiatku „enduro mánie“ a dá sa povedať, že ju sám odštartoval. Teraz tento matador ťažkých terénov prichádza na scénu v úplne novej podobe – s výkonným stredovým elektromotorom Yamaha!

Hliníkový rám AluxX SL s karbónovým horným vahadlom ponúka plných 160 mm zdvihu. O tlmenie nerovností sa dokonale postará plne aktívne a vysoko citlivé odpruženie Maestro, ktoré vás ale nijako neobmedzuje pri jazde do kopca, kedy nedochádza k nežiaducemu pohupovaniu. Predná vzduchová vidlica poskytuje ešte o 10 mm vyšší zdvih ako zadná stavba, teda 170 mm. Výkonný stredový motor Giant SyncDrive Pre Yamaha (80 Nm) ponúka päť manuálne volených jazdných režimov s podporou až 360 %, k dispozícii ale máte aj plne automatický režim Smart Assist. Energiu si motor berie z inovovanej lítiovej batérie Giant EnergyPak Smart 500 Wh, ktorá je plne integrovaná a nájdete ju zospodu dolnej rámovej trubky. Rám bicykla je navyše pripravený pre inštaláciu druhej batérie, ktorá vám pridá ďalších 250 Wh pre ešte vyššiu dojazd (táto batéria EnergyPak Plus bude ponúkaná samostatne ako voliteľné príslušenstvo).

Ovládacia jednotka RideControl ONE obsahuje výrazné ergonomické tlačidlá na prepínanie jazdných režimov, LED diódy na zobrazenie stavu batérie a zvoleného jazdného režimu a nechýba ani tlačidlo funkcie walk assist, čo je asistencia motora pri vedení bicykla za chôdze. Vďaka Bluetooth konektivite môžete váš elektrobicykel spárovať s aplikáciou Giant RideControl, ktorú si stiahnete do vášho inteligentného telefónu (pre Android a iOS) – táto aplikácia vám ponúkne množstvo ďalších užitočných funkcií ako napríklad presný stav batérie, možnosť upraviť mieru asistencie vo všetkých jazdných režimoch podľa vašich preferencií, záznamy o vašich jazdách alebo fitness funkcie vrátane analýzy výkonu. Všetky modely Reign E + sú osadené širokými „pluskovými“ ráfikmi, ktoré sú obuté do bezdušových plášťov so šírkou 2,6" – jazda tak bude pohodlná, zábavná, bezpečná a navyše s menším rizikom defektu ako pri použití duší. A chýbať nesmie ani teleskopická sedlovka s ovládaním na riadidlách, ktorej čaro spočíva v tom, že všetky zjazdy a technické terény prejdete s oveľa väčšou istotou vďaka zníženiu vášho ťažiska.

Hlavní přednosti

Vysoký výkon a dlhý dojazd

Stredový motor SyncDrive Pro Yamaha poskytuje vysoký krútiaci moment 80 Nm s asistenciou až 360 %. Plne integrovaná lítiová batéria Giant EnergyPak Smart ponúka kapacitu 500 Wh, ďalších 250 Wh pre ešte vyšší dojazd vám pridá druhá batéria EnergyPak Plus, ktorú ponúkame samostatne ako voliteľné príslušenstvo. Mimoriadne rýchle nabíjanie umožní 6-ampérová nabíjačka Smart Charger – úplne vybitú 500 Wh batériu nabijete na 100 % za 3 hodiny 40 minút, na 80 % len za 2 hodiny a 20 minút.

 

Automatický režim Smart Assist

Okrem 5 jazdných režimov, ktoré volíte manuálne, máte k dispozícii aj plne automatické nastavenie pomoci motora (tzv. Režim Smart Assist), kedy systém sám vyhodnocuje, akú mieru podpory má motor dodať. Kvôli tejto funkcii je tu použitá 6-senzorová technológia PedalPlus, ktorá k štyrom základným senzorom pridáva ešte senzor zrýchlenia (akcelerometer) a senzor náklonu.

 

Skvelé odpruženie Maestro

Plne aktívne zadné odpruženie Maestro, ktoré u modelu Reign E + poskytuje 160 mm zdvihu, je citlivé ku všetkým typom nerovností, jazda v teréne tak bude oveľa príjemnejšia a zábavnejšia. A navyše u tohto systému, ktorý funguje na princípe virtuálneho (plávajúceho) stredu otáčania zadnej stavby, nedochádza k nežiaducemu pohupovaniu pri šliapaní – vďaka tomu pri jazde nestrácate energiu a idete plynulejšie, rýchlejšie a s menšou námahou.


 


 

Kliknite na zobrazenie kalkulačky dojazdu

Kalkulačka dojazdu elektrobicykla

Celková hmotnosť jazdca (vrátane výbavy)
80
kg
Prevažujúci profil trasy
Kapacita batérie
Dojazd
Pre jazdca s hmotnosťou 80 kg bude s kapacitou batérie Wh pri jazde s průměrnou asistenciou po prevažne dojazd na tomto elektrobicykli približne
km
(na konkrétny celkový dojazd má vplyv aj nastavenie režimu asistencie, technický stav elektrobicykla, vek batérie, teplota okolia, protivietor a technika jazdy)

 

Giant RideControl One - Nově ke stažení aplikace pro ovládání elektrokola přes mobilní telefon!

 

 • přehledně zobrazuje informace o jízdě
 • umožnuje uložit záznam informaci o předchozích jízdách
 • umožnuje vlastní nastavení síly asistence
 • kompatibilní se všemi koly Giant 2019 a novější

Download on the App Store

Get it on Google Play

HORSKÉ ELEKTROKOLO S VELKOU VÝDRŽÍ. Silný motor a vysokokapacitní baterie vám pomohou zdolat i ty nejprudší kopce. Horská elektrokola

Horská elektrokola se vyznačují odolným rámem, kvalitními brzdami a dobrým odpružením.

Stredový motor

Giant SyncDrive Pro

 

 

Stredové elektromotory Giant SyncDrive s výkonom 250 W sú výsledkom úzkej spolupráce spoločnosti Giant s lídrom v oblasti elektromotorov – spoločnosťou Yamaha, čo je zárukou ich vysokej kvality a spoľahlivosti.

Navzdory kompaktnej veľkosti prinášajú vysoký krútiaci moment až 80 Nm, ktorý sa prejaví už pri rozjazde. Dôležitá je tiež ich okamžitá odozva – motor sa rozbehne, keď sa opriete do pedálov. Takáto rýchla odozva sa prejaví nielen pri akcelerácii, ale tiež v prudkých stúpaniach, kedy sa spoliehate na to, že vás elektrobicykel „vytiahne“ hore.

Motory SyncDrive produkujú proporcionálnu a lineárnu podporu, ich chod je predvídateľný, hladký a tichý, skrátka ako prirodzené navýšenie vašej vlastnej energie.

 


Giant SyncDrive Pro

SyncDrive Pro

 • kompaktnejší a ľahší ako motor Sport (o 13 % menší, o 380 g ľahší – hmotnosť 3,1 kg)
 • vysoký krútiaci moment 80 Nm
 • 100 % krútiaceho momentu už od počiatočnej rýchlosti
 • 4-senzorová technológia Giant PedalPlus
 • 5 jazdných režimov, podpora 100 – 360 %
 • možnosť vlastného nastavenia jazdných režimov (prostredníctvom mobilnej aplikácie RideControl)
 • rýchlejšia odozva – 190 ms (motor Sport má 500 ms)
 • vyššia maximálna kadencia – 120 otáčok za minútu (motor Sport má 110)
 • vyšší krútiaci moment v režimu walk assist – 60 Nm (motor Sport má 18,8 Nm)
 • ISIS os 128 mm a štandardný Q faktor 168 mm (motor Sport má štvorhran)

 

 

Typ motora stredový
Výkon – nominálny 250 W
Max. krútiaci moment 80 Nm
Režimy podpory Eco
Basic
Active
Sport
Power
Maximálna kadencia Eco: 110 rpm 
Basic: 110 rpm 
Active: 120 rpm 
Sport: 120 rpm 
Power: 120 rpm
Úroveň asistencie motora Eco: 100 %
Basic: 175 %
Active: 250 %
Sport: 300 %
Power: 360 %
Napätie 36 V
Senzor 4-senzorová technológia Giant PedalPlus
Max. rýchlosť asistencie 25 km/h
Váha 3,1 kg

 

Motory Giant SyncDrive Yamaha.jpg

 

GIANT Energy Pack

GIANT Energy Pack sa vyrábajú s najnovšou technológiou lítium-iónovej batérie a sú kompletne integrované s dizajnom GIANT E-bike. Vyrábajú sa vo verziách 300 Wh, 400 Wh a 500 Wh.

Výrobca Giant

Americko-tchajwanská značka GIANT sa pýši titulom najväčšieho výrobcu bicyklov na svete. Elektrobicyklami sa GIANT začal zaoberať ako jeden z prvých už v roku 2006 a dnes prináša širokú paletu trekingových a eMTB modelov tej najvyššej kvality a s najlepšími technológiami. V roku 2017 bola GIANTom uvedená na trh špecifická ponuka elektrobicyklov pre ženy pod značkou LIV.

Elektrobicykle Giant

‏‏‎

Parametre

Typ pohonu Giant SyncDrive Pro, asistencia nastaviteľná až na 360 %, powered by YAMAHA
Ovládanie Giant RideControl ONE
Kapacita a typ batérie Giant EnergyPak 500, 36 V 13.8 Ah integrovaná Lithium-Ion
Veľkosť rámu S, M, L, XL
Typ a materiál rámu ALUXX SL Aluminum, tlumič Fox Float DPX2 Performance, EVOL Large Volume sleeve, 2-position lever, 205x62.5mm Trunnion mount, custom tuned
Predná vidlica Fox 36 Float Rhythm 27.5+, 170 mm, Grip Damper, Sweep adjust, Boost 110x15QR, e-Bike optimized
Počet prevodov 1x12
Radenie a prehadzovačka SRAM GX Eagle
Prešmykovač MRP 1X custom "V3" co-moulded TR chain guide
Typ a značka bŕzd SRAM Guide RE, 4-piestové, hydraulické, 200 mm
Kľuky SRAM X-Sync Eagle 36T 104BCD chainring, Praxis e-Cadet+ custom forged crankarm set
Kazeta SRAM Eagle PG-1230, 11-50T
Predstavec Giant Contact SL 35
Reťaz SRAM NX Eagle PowerLock
Riadidlá Giant Contact Trail, 35 x 800 mm
Sedlo a sedlovka Giant Contact, Neutral a Giant Contact Switch, dropper, 30,9 mm (S:100/M:125/L:150/XL:170)
Ráfiky a náboje Giant AM 27.5+, Tubeless ready, 35 mm inner width a Giant eTracker Boost
Plášte [F] Maxxis Minion DHF 27.5x2.6 skladacie, Tubeless, EXO+, 3c MaxxTerra [R] Maxxis High Roller II 27.5x2.6 foldable, Tubeless, DoubleDown, 2x120tpi, 3C MaxxTerra
Hmotnosť vrátane batérie 22,3 Kg
Stredové osi [F] 110x15 [R] 148x12mm Thru-axle
Špeciálna výbava Giant EnergyPak Smart 6 A nabíjačka

Videá

REIGN E+ 2 PRO
EnergyPak
GIANT
REIGN E+ 2 PRO