GIANT ELEKTROKOLA

GIANT FATHOM E+ 1

Tento model elektrobicykla už bohužiaľ nie je v našej ponuke.

Pozrite sa, prosím, do kategórie, či nenájdete podobný, ktorý by vám vyhovoval, alebo nám zavolajte na tel.: 02/33329995 a spoločne vymyslíme najlepšiu alternatívu.

Prečo tento elektrobicykel?

ROK SERVISU ZADARMO
DOPRAVA AŽ K VÁM ZADARMO
AŽ 30 DNÍ NA VÝMENU ZADARMO
GARANČNÁ PREHLIADKA JE U NÁS ZADARMO
GARANCIA NAJLEPŠIE CENY

Hliníkový rám AluxX s pohodlnou geometriou je navrhnutý pre batériu EnergyPak Smart 500 Wh, ktorá je uložená v spodnej rámovej trubke a vyníma sa zospodu. Mimoriadne rýchle nabíjanie batérie umožní 6-ampérová nabíjačka Smart Charger. Rám bicykla je navyše pripravený pre inštaláciu druhej batérie EnergyPak Plus, ktorá pridá ďalších 250 Wh pre ešte vyššiu dojazd (táto batéria bude ponúkaná ako voliteľné príslušenstvo). Tento model využíva motora SyncDrive Sport Yamaha s krútiacim momentom 80 Nm, maximálnou podporou 350% a režimom SmartAssist, čo je plne automatické nastavenie výšky pomoci. Vďaka technológii PedalPlus, čo je dômyselná sústava celkom šiestich senzorov, je prejav motora veľmi prirodzený a na silu vášho šliapania reaguje okamžite, ale zároveň plynule. Ovládacia jednotka Giant RideControl One ANT + umožňuje dodatočnú inštaláciu kompatibilného displeja, ktorý bude ponúkaný ako voliteľné príslušenstvo. Chýbať nesmie funkcie walk assist, čo je režim dopomôcť pri vedení bicykla za chôdze. Vďaka Bluetooth konektivite potom môžete vaše bicykel spárovať s aplikáciou Giant RideControl pre chytré telefóny (Android a iOS) - táto aplikácia ponúkne ďalšie užitočné funkcie, ako napríklad presný stav batérie, možnosť upraviť výšku pomoci vo všetkých jazdných režimoch podľa vašich preferencií, záznamy o vašich jazdách alebo fitness funkcie vrátane analýzy vášho výkonu. Poďme sa pozrieť na komponenty. O terénne nerovnosti sa postará odpružená vidlica so zdvihom 120 mm. Vysoký brzdný účinok zaistí hydraulických bŕzd Shimano. Plášte Maxxis REKON majú optimálnu šírku 2,4 "a bočnú ochranu EXO. Rám bicykla je pripravený na dodatočnú montáž stojančeku pomocou integrovaného úchytu.

Technológia Giant Hybrid Cycling
Na ovládanie RideControl zapnete elektrický pohon a zvolíte požadovaný stupeň výkonu alebo plne automatický režim Smart Assist. Akonáhle sa opriete do pedálov, aktivujete senzory PedalPlus, ktoré prenášajú informácie do riadiacej jednotky. Tento "mozog" celého systému bleskurýchlo vyšle požiadavku na zodpovedajúce množstvo energie do batérie EnergyPak. Následne je energia prevedená do motora SyncDrive, ktorý sa okamžite a plynulo rozbehne a začne vám pomáhať pri šliapaní.

Vysoký výkon a dostatok energie
Výkonný stredový motor SyncDrive Šport Yamaha má krútiaci moment 70 Nm a ponúka podporu až 350%. Batérie EnergyPak Smart s kapacitou 500 Wh je uložená v spodnej rámovej trubke, vyníma sa zospodu a nabíjať ju môžete aj priamo v kole. Mimoriadne rýchle nabíjanie umožní 6-ampérová nabíjačka SmartCharger. Rám bicykla je navyše pripravený pre inštaláciu druhej batérie EnergyPak Plus, ktorá pridá ďalších 250 Wh pre ešte vyššiu dojazd (táto batéria je ponúkaná ako voliteľné príslušenstvo).

Automatický režim Smart Assist
Okrem piatich manuálne volených jazdných režimov máte k dispozícii aj plne automatický režim Smart Assist, v ktorom systém sám vyhodnocuje, akú mieru podpory má motor dodať. Pomáha mu v tom 6-senzorová technológia PedalPlus, ktorá k štyrom základným senzorom pridáva ešte senzor zrýchlenia (akcelerometer) a senzor náklonu.

Dodání elektrokola ve složeném stavu

BONUS K TOMUTO E-KOLU: služba v ceně 1.590 Kč je nyní pro Vás ZDARMA.
Elektrokolo vám expresně (cca do 3-5 dnů) dodáme a bude připravené k jízdě.

Kompletně seřízené a otestované elektrokolo doručí přepravní služba přímo až k Vám.

Zdarma od nás dostanete: Detailní předprodejní servis, zajetí kola mechanikem, kontrolu baterie a nabíječky. Expediční protokol s popisem úkonů, jménem mechanika a s datem kompletace.
Dopravu kompletně složeného elektrokola (vy si pouze našroubujete pedály) ve speciálním 5-ti vrstvém extra velikém kartónu. Tento doručovací box zasíláme výlučně spediční službou TOPTRANS. Kam si řeknete a v čase, který si sami určíte, v rámci Česka i Slovenska. I na dobírku. 

Více informací
Aplikace Giant RideControl otevírá svět konektivity pro Vaše Giant (LIV) elektrokola

Aplikácia RideControl

Aplikácia Giant RideControl otvára svet konektivity pre Vaše Giant elektrobicykel. Táto aplikácia Vám umožní prepojiť telefón s elektrobicyklom, čo umožní udržiavať elektrobicykel aktuálne, prispôsobiť si nastavenie motora a používať displej elektrokolak navigáciu.

  • Navigácia
  • Prispôsobenie elektrobicykle
  • Zaznamenajte svoje jazdy
Viac informácií

Stredový motor

Giant SyncDrive Sport

 

Stredové elektromotory Giant SyncDrive s výkonom 250 W sú výsledkom úzkej spolupráce spoločnosti Giant s lídrom v oblasti elektromotorov – spoločnosťou Yamaha, čo je zárukou ich vysokej kvality a spoľahlivosti.

Navzdory kompaktnej veľkosti prinášajú vysoký krútiaci moment až 80 Nm, ktorý sa prejaví už pri rozjazde. Dôležitá je tiež ich okamžitá odozva – motor sa rozbehne, keď sa opriete do pedálov. Takáto rýchla odozva sa prejaví nielen pri akcelerácii, ale tiež v prudkých stúpaniach, kedy sa spoliehate na to, že vás elektrobicykel to hore „vytiahne“.

Motory SyncDrive produkujú proporcionálnu a lineárnu podporu, ich chod je predvídateľný, hladký a tichý, skrátka ako prirodzené navýšenie vašej vlastnej energie.

 


Giant SyncDrive Sport

 

SyncDrive Sport

  • vysoký krútiaci moment 80 Nm
  • 100 % krútiaceho momentu od rýchlosti 10 km/h (pri menšej rýchlosti 80 %)
  • 4-senzorová technológia Giant PedalPlus
  • 5 jazdných režimov, podpora 50 – 350 %
  • možnosť vlastného nastavenia jazdných režimov (prostredníctvom mobilnej aplikácie RideControl)

 

 

3,48 kg Váha
Max. rýchlosť asistencie 25 km/h
Senzor 4-senzorová technológia Giant PedalPlus
Napätie 36 V
Úroveň asistencie motora Eco: 50 %
Eco+: 100 %
Normal: 175 %
Sport: 250 %
Sport+: 350 %
Maximálna kadencia Eco: 110 rpm
Eco+: 110 rpm
Normal: 110 rpm
Sport: 110 rpm
Sport+: 110 rpm
Režimy podpory Eco
Eco+
Normal
Sport
Sport+
Max. krútiaci moment 80 Nm
Výkon – nominálny 250 W
Typ motora stredový
 

 

 

 

Motory Giant SyncDrive Yamaha.jpg

 


Kliknite na zobrazenie kalkulačky dojazdu

Kalkulačka dojazdu elektrobicykla

Celková hmotnosť jazdca (vrátane výbavy)
80
kg
Prevažujúci profil trasy
Kapacita batérie
Dojazd
Pre jazdca s hmotnosťou 80 kg bude s kapacitou batérie Wh pri jazde s průměrnou asistenciou po prevažne dojazd na tomto elektrobicykli približne
km
(na konkrétny celkový dojazd má vplyv aj nastavenie režimu asistencie, technický stav elektrobicykla, vek batérie, teplota okolia, protivietor a technika jazdy)

Výrobca Giant

Americko-tchajwanská značka GIANT sa pýši titulom najväčšieho výrobcu bicyklov na svete. Elektrobicyklami sa GIANT začal zaoberať ako jeden z prvých už v roku 2006 a dnes prináša širokú paletu trekingových a eMTB modelov tej najvyššej kvality a s najlepšími technológiami. V roku 2017 bola GIANTom uvedená na trh špecifická ponuka elektrobicyklov pre ženy pod značkou LIV.

Elektrobicykle Giant

‏‏‎

Parametre

Typ pohonu Giant SyncDrive Sport, powered by Yamaha
Ovládanie Giant RideControl One ANT+
Kapacita a typ batérie Giant EnergyPak Smart 500 Wh, Giant EnergyPak Plus range extender compatible
Veľkosť rámu S, M, L, XL
Typ a materiál rámu ALUXX Aluminum, Overdrive Head Tube, 141 mm Boost QR, ISS
Predná vidlica SR Suntour Raidon 32 Boost Air LOR 29, 120 mm travel, lockout
Počet prevodov 12
Prehadzovačka SRAM SX Eagle
Radenie SRAM SX Eagle
Predné brzdy Shimano MT400, Hydraulic, 203/180 mm
Zadné brzdy Shimano MT400, Hydraulic, 203/180 mm
Kľuky SRAM X-Sync 38 zubov chainring, Praxis e-Cadet+ crankarm
Kazeta SRAM Eagle PG-1210, 11-50 zubov, 12-Speed
Predstavec Giant Contact
Reťaz SRAM SX Eagle
Riadidlá Giant Connect TR Riser 31,8 x 690 - 780 mm
Sedlo Giant Sport
Sedlovka Giant 30,9 mm, Forged Aluminium
Nosnosť 120 kg
Ráfiky Giant XCT 29 Tubeless Ready
Predný náboj Giant eTracker Sport 15 mm Thru-Axle
Zadný náboj Giant eTracker Sport 141 mm QR, e-bike optimized
Plášte Maxxis Rekon 29x2.4", EXO, 60 TPI
Pedále Aluminum Platform
Drôty Stainless steel
Displej Wireless display compatible
Brzdové páky Shimano Deore MT401