SKLADOM K ODOSLANIU 200 MODELOVSADZBA DPH PRE ZÁKAZNÍKOV NA SLOVENSKU JE 20%.

Elektrokola Ghost

Celoodpružený elektrobicykel GHOST HYBRIDE ASX BASE 160

Elektrobicykel GHOST HYBRIDE ASX Base 160 - kombinácia výkonného motoru Bosch Performance CX 4.generácie, 625Wh batérie, skvelého ovládania a jazdných vlastností je zárukou nekonečné "e-zábavy". Teraz dostupný pre každého.

Vyberte si variantu

Aký zvoliť rám?

Výška jazdca: 165 cm

150

210

Odporúčaná veľkosť*:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty sú orientačné.

Kdy ekolo dostanete?

Kdy ekolo dostanete?

Osobní odběr - Již zítra
Doručení domů - 06.12.2021

€ 4 396

€ 3 633 bez DPH

Dostupnosť: SKLADOM

Zľava za nákup 2 a viac elektrobicyklov: 5%

Prečo tento elektrobicykel?

ROK SERVISU ZADARMO
DOPRAVA AŽ K VÁM ZADARMO
AŽ 30 DNÍ NA VÝMENU ZADARMO
GARANČNÁ PREHLIADKA JE U NÁS ZADARMO
GARANCIA NAJLEPŠIE CENY
GHOST HYBRIDE ASX BASE 160
  • motor: Bosch Performance Line CX 4. gen
  • batéria: Bosch Power Tube 625 Wh
  • veľkosť rámu: S, M, L, XL
  • počet prevodov: 12 (11-50)
  • typ displeja: Bosch Purion
  • zdvih vidlice: 160 mm

 

 

GHOST HYBRIDE ASX BASE 160

RockShox 35 Silver TK Solo Air 160 mm skvelá odpružená vidlice pre naozajstných cyklo nadšencov. Plná elegantných technológií. Disponuje pružením Solo Air s jednou vzduchovou komorou. Je ľahká a plná legendárneho know-how RockShox - určite zlepší úroveň vášho jazdenia. Turnkey ™ lockout.

GHOST HYBRIDE ASX BASE 160

Vysoko výkonný a ovládateľný brzdový systém Tektro HDM-735 203 mm. Hydraulické disky, piest F4 X R2. Ľahký polygónový typ prúdenia vzduchu (TR180-19). Vysoký tepelný rozptyl. Vynikajúce vlastnosti pri rozpínaní tepla. Jednoduchá inštalácia, nastavenie a údržba.

Kliknite na zobrazenie kalkulačky dojazdu

Kalkulačka dojazdu elektrobicykla

Celková hmotnosť jazdca (vrátane výbavy)
80
kg
Prevažujúci profil trasy
Kapacita batérie
Dojazd
Pre jazdca s hmotnosťou 80 kg bude s kapacitou batérie Wh pri jazde s průměrnou asistenciou po prevažne dojazd na tomto elektrobicykli približne
km
(na konkrétny celkový dojazd má vplyv aj nastavenie režimu asistencie, technický stav elektrobicykla, vek batérie, teplota okolia, protivietor a technika jazdy)

Celoodpružený horský elektrobicykel GHOST HYBRIDE ASX BASE 160 je zárukou nekonečnej zábavy. Svojou skvelou výbavou a modernou geometriou spĺňa požiadavky na jedno z najlepšom elektrobicyklov svojej kategórie. Výkonný motor Bosch Performance CX 4. generácie, doplnený integrovanou batériou Bosch PowerTube s kapacitou 625 Wh a jednoduchým ovládaním pomocou displeja Bosch Purion dodá potrebnú podporu aj energiu pre najnáročnejšie destinácie a vrcholy.

Vďaka geometrii odrážajúce moderné a súčasné trendy a rámu s nízkym slopingom horné rúrky poskytuje dostatok priestoru a jazdca nijako neobmedzuje. Predné 29" koleso má skvelú ovládateľnosť a priechodnosť terénom a zadné 27,5+ koleso zaručuje vďaka svojej šírke maximálny záber, účinnejšie brzdenie, tlmenie nárazov a bezpečnosť. Výsledkom tejto kombinácie je, že elektrobicykel GHOST HYBRIDE ASX BASE 160 vyniká dokonalou koordinovanú stabilitou a lepší trakcii na akomkoľvek povrchu.

Nechajte sa uniesť modelom GHOST HYBRIDE ASX - skutočnÝ elektrobicykel s all-mountain charakterom, vďaka ktorému ľahko vyjdete akýkoľvek vrchol.

Potřebujete poradiť s výberom toho správneho elektrobicykle? Využite nášho sprievodca výberom elektrobicyklov alebo nás rovno kontaktujte.
 

Stredový motor BOSCH Performance Line CX 2020

BOSCH Performance Line CX 2020

Stredové motory sú aktuálne najvyužívanejšími pohonmi v elektrobicykloch. I keď ich nástup prišiel až v roku 2014, svojími prednosťami si veľmi rýchlo získali obrovskú obľubu. Stredové motory takmer vytlačili nábojové motory a aktuálne sa nachádzajú snáď vo všetkých typoch bicyklov.

Viac informácií

Batéria BOSCH POWER TUBE 625 integrovaná do elektrobicykla

BOSCH POWER TUBE 625

Vďaka menovitej kapacite 16,7 Ah a cca. 625 Wh energii prináša lithium-iontová batéria maximálne rozsahy a výšky vo vašom dosahu. Dobre zaistený PowerTube 625 z krytu nevypadne ani v náročnom teréne. Napriek tomu je stále ľahko odstraniteľný. Po cca 3,7 hodinách je batéria plne nabitá rýchlou nabíjačkou 6 A, zatiaľ čo polovica nabitia je dosiahnutá už po cca 1,4 hodiny.

Viac informácií

 

 

Displej Bosch Purion

Displej Bosch Purion

Purion je minimalistický palubný počítač pre každého, kto si praje mať elegantný vzhľad na riadidlách, či už pre použitie v meste alebo v teréne. Všetky dôležité informácie získate pohodlne stlačením tlačidla počas jazdy, pričom obe ruky zostávajú na riadidlách. Päť rôznych jazdných režimov vám poskytne správnu podporu v každej situácii. Displej je dodávaný vrátane kabeláže, držiaku na riadidlá a je dostupný v dvoch farebných prevedeniach.

Viac informácií

‏‏‎

 

Parametre

Typ pohonu Bosch Performance CX GEN4
Ovládanie Bosch
Kapacita a typ batérie Bosch Power Tube 625 Wh
Typ a materiál rámu Hybride ASX AL
Predná vidlica Rock Shox 35 Silver TK Solo Air 160 mm
Radenie SRAM SX Eagle Single Click
Prehadzovačka SRAM SX Eagle 12-S
Typ a značka bŕzd Tektro HDM-735 203 mm Disc
Kľuky Ground Fiftyone 34T
Kazeta SRAM PG-1210 11-50
Riadidlá Ground Fiftyone Dia. 31.8 mm 780 mm Rise 15 (S) 25 (M/L) 35 (XL)
Sedlo Selle Royal 2096HRN
Sedlovka GHOST SP DC1 31.6 mm
Nosnosť 120 kg
Ráfiky Rodi Tryp
Predný náboj Fastace DA201-F 15x110 mm
Zadný náboj Fastace DA201-R 12x148 mm
Plášte WTB Ranger
Hmotnosť vrátane batérie 25,4 kg
Tlmič Hodaka Rear Shock 160 mm
Displej Bosch Purion