SKLADOM K ODOSLANIU 200 MODELOVSADZBA DPH PRE ZÁKAZNÍKOV NA SLOVENSKU JE 20%.

APACHE - díly a příslušenství

Elektrosada Apache Power System na predné koleso

Spoľahlivá motorizační sada so značkovou batériou určená prevažne pre realizáciu mestského elektrobicykle.

Jazda bez šliapania

Vyberte si variantu

€ 760

€ 628 bez DPH

Dostupnosť: SKLADOM

Popis


Motor
tejto komfortnej verzie elektrosady (verzia Silent) je vybavený halovými sondami a je poháňaný prúdom so sínusovým priebehom, čo má za následok jeho výrazne nižšiu hlučnosť pri jazde a efektívnejšie využitie energie = vyšší dojazd.

Batérie
je vyrobená z veľmi kvalitných Li-Ion (lítium-iónových) články od výrobcu Samsung, typ 26f. Hmotnosť batérie je len 2,8 kg. Výstupné napätie batérie je 36V a maximálny vybíjací prúd 15A (nárazovo až 18Ah). Ponúkame voľbu kapacity batérie až do 522Wh (14,5 Ah) pre dojazd až 130 km. Odporúčame umiestnenie batérie na hlavnú rámovú trubku kolesá (variantne tiež na nosič bicykla). Riadiaca jednotka je súčasťou držiaku batérie.

Ovládací panel
môže byť buď jednoduchý sa stavovými LED diódami a vobou 5 úrovní asistencie a ukazovateľom stavu batérie, alebo komfortné s podsvieteným LCD displejom s oddeliteľným ovládačom na riadidlá s voľbou 5 režimov asistencie, mód chôdza, ukazovateľ stavu batérie a aktuálneho výknonu motora, voľba "off- road "režime a funkciami cyklopočítača (aktuálna, priemerná a maximálna rýchlosť, prejdená vzdialenosť - výlet / celkovo, hodiny).

Príslušenstvo
Cestovný nabíjač 42V / 2A (doba nabíjania 5-8 hodín podľa kapacity batérie)
Snímač šliapania s magnetickým kotúčom 12 RPM
kabeláž

Voliteľné príslušenstvo
zahŕňa inštaláciu napájanie 5V pre externé USB zariadenia, v pripade nosičové batrie možno rozšíriť inštaláciu io sadu predného a zadného LED osvetlenie, ktoré sa zapája do riadiacej jednotky a ovláda sa pomocou panela na riadidlách.

Hmotnosť
Hmotnosť elektrosady je daná jej konkrétne konfigurácií. Na celkovú hmotnosť má vplyv predovšetkým kapacita a umiestnenie batérie, ale tiež napríklad zvolený typ displeja či priemer kolesa. Všeobecne možno povedať, že sa hmonost pohybuje od cca 6,2 kg sady s rámovou batérií s kapacitou 10,4 Ah až po 7,8 kg u sady s nosičovou batériou s kapacitou 14,5 Ah. Hmotnosť je udávaná vrátane všetkého príslušenstva ako sú snímače, displej, prepojovacie káble, nosič atď. Nie je započítaná hmotnosť nabíjačky, ktorá činí 0,55 kg.

Inštalácia sady na Vaše bicykel
profesionálne a express do 2 dní - iba za 1490 Sk vr DPH vrátane 6-mesačnú záruku.
Možno objednať na stránkach Servisu ekolo.cz

Návod na ELEKTROSADĚ na predné koleso (PDF)

Šablóna rámové batérie 10.4Ah - 16Ah (PDF)

Šablóna rámové batérie 17.4Ah - 19.2Ah (PDF)

 

Chcete sa na niečo opýtať alebo potrebujete poradiť s výberom elektrosad? Kontaktujte nás na telefóne 226 210 226 alebo na servis@ekolo.cz a naši skúsení technici vám radi poradia.

Alebo si rovno zarezervujte inštaláciu tejto elektrosady prostredníctvom formulára: