SKLADOM K ODOSLANIU 200 MODELOVSADZBA DPH PRE ZÁKAZNÍKOV NA SLOVENSKU JE 20%.

APACHE - díly a příslušenství

Elektrosada Apache Power Silent na zadné koleso

Spoľahlivá motorizační sada so značkovou batériou určená pre motorizáciu trekingových a terénnych kolies.

Jazda bez šliapania

Popis


Motor
tejto komfortnej verzie elektrosady (verzia Silent) je vybavený halovými sondami a je poháňaný prúdom so sínusovým priebehom, čo má za následok jeho výrazne nižšiu hlučnosť pri jazde a efektívnejšie využitie energie = vyšší dojazd. Možno trvale zapnúť off-road mód bez obmedzovača výkonu motora. Štandardne je motor prispôsobený pre inštaláciu kazety. Na želanie možno dodať variant prispôsobenú pre inštaláciu skrutkovacieho vícekolčka. Uveďte do poznámky. Standradně možnosť inštalácie ako diskové brzdy tak i V brzdy. Na želanie je možné dodať variantu určenú výhradne pre diskové brzdy.

Batérie
je vyrobená z veľmi kvalitných Li-Ion (lítium-iónových) článkov od firmy Samsung. Hmotnosť batéria je iba 2,8 kg u kapacity 10.4Ah. Výstupné napätie batérie je 36V a maximálny vybíjací prúd 15A (nárazovo až 18A). Ponúkame voľbu kapacity batérie až do 690Wh (19,2 Ah). Odporúčame umiestnenie batérie na hlavnú rámovú trubku kolesá (variantne tiež na nosič bicykla). Riadiaca jednotka je súčasťou držiaku batérie.

Ovládací panel
môže byť buď jednoduchý sa stavovými LED diódami, voľbou 5 úrovní asistencie a ukazovateľom stavu batérie alebo komfortné s podsvieteným LCD displejom. Ponúkame 3 varianty LCD displeja: Compact, Compact Mini a Mid Flat, pričom variant Mid Flat môže byť na želanie vybavený USB výstupom. Na všechyn displeja sa môžete pozrieť na obrázkoch. Všetky varianty nabíjezejí nasledujúce funkcie: 5 režimov asistencie, mód chôdza, ukazovateľ stavu batérie a funkcie klasického cyklopočítača (aktuálna, priemerná a maximálna rýchlosť, prejdená vzdialenosť - výlet / celkovo, hodiny). Štandardne dodávame variantu Compact

Príslušenstvo
Nabíjačka 42V / 2A (doba nabíjania 5-10 hodín podľa kapacity batérie). Prípadne na želanie rýchlejší nabíjačka 3A, ktorá skráti nabíjací čas cca o 1/3. Príplatok za túto nabíjačku je 300 Sk.
Snímač šliapania s magnetickým kotúčom 12 RPM.
Všetka potrebná kabeláž.

Voliteľné príslušenstvo
zahŕňa inštaláciu napájanie 5V pre externé USB zariadenie, akceleračný páčku, brzdové senzory či malý snímač šliapania, tzv. Kompakt. V prípade nosičové betrie možno rozšíriť inštaláciu io sadu predného a zadného LED osvetlenie, ktoré sa zapája do riadiacej jednotky a ovláda sa pomocou panela na riadidlách.

Hmotnosť
elektrosady je daná jej konkrétne konfigurácií. Na celkovú hmotnosť má vplyv predovšetkým kapacita a umiestnenie batérie, ale tiež napríklad zvolený typ displeja či priemer kolesa. Všeobecne možno povedať, že sa hmonost pohybuje od cca 6,5 kg sady s rámovou batérií s kapacitou 10,4 Ah až po 8 kg u sady s batériou s kapacitou 19.2 Ah. Hmotnosť je udávaná vrátane všetkého príslušenstva ako sú snímače, displej, prepojovacie káble, nosič atď. Nie je započítaná hmotnosť nabíjačky, ktorá činí 0,55 kg.

Inštalácia sady na Vaše bicykel
profesionálne a express do 2 dní - iba za 1490 Sk vr. DPH vrátane záruky.
Možno objednať na stránkach Servisu ekolo.cz


Návod na ELEKTROSADĚ na zadné koleso (PDF)

Šablóna rámové batérie 10.4Ah - 16Ah (PDF)

Šablóna rámové batérie 17.4Ah - 19.2Ah (PDF)

 

Chcete sa na niečo opýtať alebo potrebujete poradiť s výberom elektrosad? Kontaktujte nás na telefóne 226 210 226 alebo na servis@ekolo.cz a naši skúsení technici vám radi poradia.

Alebo si rovno zarezervujte inštaláciu tejto elektrosady prostredníctvom formulára: