ELEKTROBICYKLE CRUSSIS 2021! VYUŽITE AKČNÉ PONUKY ZA PRED-PREDAJOVU CENU

[Page-309]

Mestský elektrobicykel CRUSSIS e-Country 7.5

Mestský elektrobicykel s motorom Bafang MaxDrive s maximálnym výkonom 520 W a krútiacim momentom až 80 Nm.

Predpokladaný termín naskladnenia: koniec apríla 2020.
Tento elektrobicykel si môžete teraz výhodne predobjednať.

Zľava za nákup 2 a viac elektrobicyklov: 5%

Prečo toto ekolo?

  • Plne vybavený mestský elektrobicykel s batériou integrovanou do rámu.
  • Rovnako ako ostatné modely e-Country disponuje aj model e-Country 7.5 hliníkovým rámom s pohodlnou geometriou, ktorú ešte vylepšuje spomínané zapustenie batérie do rámu e-biku. Výsledkom je nielen posunutie ťažiska a dosiahnutie ešte lepšej ovládateľnosti elektrobicykla, ale aj čistý dizajn. Batéria nijako nenarušuje estetiku e-biku.
  • Už žiadne namáhavé nasadanie na bicykel! Hlavná rámová rúrka je posadená veľmi nízko a vy tak môžete na bicykel nasadnúť bez najmenších problémov. Rovnako zosadnutie je vďaka geometrii elektrobicykla rýchle a bezpečné. Elektrobicykel je tak vhodný aj pre tých, ktorým môže klasická geometrie bicykla robiť problémy napríklad zo zdravotných dôvodov.
  • Elektrobicykel e-Country 7.5 s kolesami s priemerom 27,5" , ktoré kombinujú výborné jazdné vlastnosti z dnes už bežných rozmerov 26" a 28 ". Elektrobicykel je vhodný ako pre mužov, tak pre ženy a k dispozícii je v dvoch veľkostiach rámu 17" a 19".
  • Elektromotor Bafang MAX drive (M400) s nominálnym výkonom 250 W (max. 500 W) a krútiacim momentom 80 Nm je umiestnený v strede elektrobicykla a nie v zadnom kolese. Je to ďalšie vylepšenie oproti ostatným modelom triedy e-Country napomáhajúce skvelému vyváženiu elektrobicykla a optimalizácii jeho jazdných vlastností.
  • Li-Ion batéria s článkami Panasonic 36 V / 530Wh, je schopná zabezpečiť dojazd elektrobicykla až do vzdialenosti 130 km – vždy však samozrejme záleží na profile terénu a spôsobu využitia asistencie.
  • Motorovú asistenciu ovládate ako u väčšiny elektrobicyklov prostredníctvom LCD displeja umiestneného na riadidlách. Farebný displej zobrazuje stav batérie, zvolený stupeň asistencie elektromotora, rýchlosť a prejdenú vzdialenosť.
  • Jazdný komfort vám spríjemnia kotúčové hydraulické brzdy, odpružená vidlica Suntour XCM HLO DS 27,5" je vybavená pružinovým tlmením a disponuje zdvihom 100 mm. Samozrejmosťou je pohodlné sedlo a báť sa nemusíte ani dažďa. O radenie sa stará 8 rýchlostí sady Shimano SL-M310 . Súčasťou výbavy elektrobicykla sú totiž okrem nosiča aj blatníky. Potešiť môže USB konektor na dobíjanie mobilného telefónu a iných zariadení.

 

ekolo.cz upozorňujeV elektrobycikle.sk JE BÁTERIE A NABÍJEČKA VŽDY V CENĚ ELEKTROBICYKLA

 

Kliknite na zobrazenie kalkulačky dojazdu

Kalkulačka dojazdu elektrobicykla

Celková hmotnosť jazdca (vrátane výbavy)
80
kg
Prevažujúci profil trasy
Kapacita batérie
Dojazd
Pre jazdca s hmotnosťou 80 kg bude s kapacitou batérie Wh pri jazde s maximálnou asistenciou po prevažne dojazd na tomto elektrobicykli približne
km
(na konkrétny celkový dojazd má vplyv aj nastavenie režimu asistencie, technický stav elektrobicykla, vek batérie, teplota okolia, protivietor a technika jazdy)


ELEKTROKOLO DO MĚSTA ALE I NA VÝLETY. U elektrokola do města jde především o pohodlí jezdce! Nízko-nástupový rám zajistí snadný nástup a tím možnost častého a bezpečného zastavování. Díky kvalitnímu odpružení u většiny modelů je lze využívat i na výlety v lehkém terénu! Městské elektrokolo rozhodně není určeno jenom pro dámy. Je to praktický společník pro každého a to i pro méně zkušené a začínající uživatele.


Stredový motor

Bafang M400

 

Stredový motor BAFANG Max Drive M400veľmi vysoký krútiaci moment motora – až do 80 Nm. 

Motor má snímač šliapania a torzný snímač sily šliapania. Čím väčšou silou cyklista šliape, tým väčšou silou motor vďaka inteligentnej riadiacej jednotke integrovanej do tela motora pomáha.

 

Typ motora Stredový
Výkon 250 W
Max. krútiaci moment 80 N.m
Napätie 36/43/48 (DCV)
Účinnosť motora ≥ 80%
Senzor šliapánia senzor otáčok
Max. rýchlosť asistencie 25 km/h
Váha 3,6 kg
Prevádzková teplota -20-45 °C
Hlučnosť < 55 dB

 


 

Zvýšenie rýchlosti elektrobicykla až na 50 km/hod

Na vašom elektrobicykli môžete jazdiť mimo verejné komunikácie aj vyššou rýchlosťou než 25 km/h.

Upravíme váš elektrobicykel s pohonom Bafang tak, že podpora elektropohonu dosiahne viac než 50 km/h! Táto úprava riadiacej jednotky deaktivuje rýchlostné obmedzenie asistencie na 25 km/h v stredových pohonoch značky Bafang MaxDrive.  

Vďaka tejto úprave využijete plný potenciál elektropohonu!  

Elektromotor Bafang je vyrobený s dostatočnou výkonovou rezervou, aby túto rýchlosť jazdcovi poskytoval.  


Úprava odstraňuje rýchlostné obmezenie BEZ NEŽIADÚCICH EFEKTOV:

  • údaje, ako je aktuálna, priemerná, maximálna rýchlosť, celková vzdialenosť, kadencia, výkon, dojazd, stav batérie a podobne, sa budú na displeji zobrazovať podľa skutočnosti.
  • úprava nespôsobuje žiadne blikanie displeja ani iné efekty


Spoločnosť CRUSSIS Electrobikes je dovozcom elektrobicyklov vlastnej značky od roku 2012. Elektrobicykle.sk ponúka kompletný sortiment značky CRUSSIS – mestské, terénne aj cestovné elektrobicykle s výborným pomerom ceny a výkonu.

‏‏‎

Parametre

Typ pohonu BAFANG, M400, 36V, STREDOVÝ
Kapacita a typ batérie 530Wh (14,5 Ah), PANASONIC, Li-Ion
Ovládanie Bafang LCD panel s USB, farebný displej
Veľkosť rámu 17", 19"
Typ a materiál rámu ALU 6061
Predná vidlica SR SUNTOUR XCM HLO DS 27,5“, zdvih 100 mm
Počet prevodov 1X8
Radenie a prehadzovačka SHIMANO SL-M310, SHIMANO ACERA RD-M360-L-SGS, 8 RYCHLOSTÍ
Typ a značka bŕzd TEKTRO HD-M286, hydraulické
Kazeta SHIMANO CS-HG31, 11 – 34 zubov
Reťaz KMC X8
Sedlo a sedlovka Selle Royal
Plášte SCHWALBE BIG BEN 27,5 x 2,00
Nosnost 120 kg
Hmotnosť vrát. batérie 21,5 kg