ELEKTROBICYKLE CRUSSIS 2021! VYUŽITE AKČNÉ PONUKY ZA PRED-PREDAJOVU CENU

TENTO TOVAR JE VYSTAVENÉ V PREDAJNI EKOLO.CZ

Mestský elektrobicykel Cityliner Class - Čierna, 600Wh (16Ah)

Cestovné elektrobicykel najvyššej triedy kvality, pohodlia a výkonu.

Dostupnost:   SKLADOM

€ 1 600

€ 1 322 bez DPH

Prečo toto ekolo?

  • Model pre rok 2018 nízko-nástupového elektrobicykle AGOGS Cityliner "Class", predstavuje nekompromisnú kvalitu, výkon a dizajn. Stále však za veľmi atraktívnu cenu v porovnaní s Konkurencia značkami elektrických bicyklov v tejto triede.
  • Technológia vychádza z 10tich ročné skúsenosti českej značky AGOGS s návrhom a výrobou elektrobicyklov. Modely AGOGS Cityliner sa na trhu objavili už v roku 2010. Môžete si byť istí, že každý prvok a detail na tomto elektrobicykli má svoju funkciu a význam.
  • Cityliner Class je stvorený pre vzpriamenú jazdu po miest ň, ale vďaka uzamykateľné vidlicu RST Neon s nastaviteľným prepätím pružiny a plynule nastaviteľným odpružením sedlovky je dobre použiteľné aj na výlety po horších cestách ako trekingové elektrobicykel.
  • Nová konštrukcia robustného hliníkového rámu so zosilnenými nosnými časťami a inovovaný elektromotor sa špičkovým výkonom 500W umožnil zvýšiť reálnu nosnosť elektrobicykle až na 125 kg pri zachovaní priemerného reálneho dojazdu s najvyššou asistenciou 65 km (maximálny dojazd s nižšou voľbou asistencie v mierne zvlnenom teréne je okolo 100 km).
  • Batéria modelu Class je tvorená Lithium-ion články Panasonic s kapacitou 600Wh (16Ah), ktoré sa vyznačujú vysokým výkonom v záťaži a obdivuhodnú životnosťou, ktorá činí približne 25 tisíc najazdených kilometrov.
  • Batérie nemá kľúčik a automaticky sa uvedie do spánkového módu, ak sa elektrobicykel nepoužíva (a tým podstatne šetrí svoju kapacitu).
  • Elektrobicykel Cityliner Class je vybavené kompletným dizajnovým LED osvetlením, ktoré je nezávislé na kapacite hlavnej batérie kola.
  • Blatníky z odolného ABS plastu sú vybavené reflexným prvkom, značkové plášte majú tiež reflexný pruh a odrazky nájdete vo výpletu aj na pedáloch. Všetko pre ešte vyššiu pasívnu bezpečnosť jazdca po zotmení.
  • Farebné prevedenie rámu je ladené do lasklé snehovo bielej, alebo v lesklej čiernej "noir" sa zamatovo béžovými, respektíve so striebornými prvkami pri čiernej verzie.
  • Výbava modelu Cityliner Class je skutočne nadštandardné a zahŕňa kožené držadlá, pohodlné, široké a anatomicky tvarované sedadlo s úchopovým madlom, odpruženú sedlovku a uzamykateľnou prednou odpruženou vidlicu, alebo značkové plášte s ochranou proti defektu as reflexným pruhom.

Kolo doručíme 100% nastavenie a pripravené na okamžité prevádzky.

WEIGHT_WITH_BATTERY_KG = 24,5
MAX_TONNAGE = 125
MEASUREMENT_2 = 17
COLOR = čierna
WEIGHT_KG = 21,5
MODEL_OF_YEAR = 2018
COLLECTION_NM = SS18
MEN_WOMEN = Unisex
LOCATION_IN_ENGINE = v zadnom náboji
DRIVE_NB015 = Bafang
SIZE_WHEELS_INCHES = 20
TYPE_OF_ELECTRICBIKE = mestskej