Bell

Bell Spark

Kdy ekolo dostanete?

€ 63

€ 52 bez DPH

Dostupnosť: SKLADOM

Popis

Hlavné prednosti a špecifikácie:

Konštrukcia: In-Mold Polycarbonate Shell
Ventilácia: 13 otvorov
integrovaný štítok
Systém Sweat Guide ™ Padding jednoduché a efektívne odvádzanie potu potu mimo okuliare vďaka špeciálnym drážkam.
Rýchlo nastaviteľné upevňovacie prvky na prilbe No-Twist Tri-Glides ™
Veľkosti: univerzálna dospelá (54-61 cm)
Váha: 365 g
Všetky prilby Bell sú designované tak, aby pohltili čo najviac energie pri náraze, a spĺňajú platnú európsku normu: EN 1078.

technológia:

FUSION IN-MOLD Polycarbonate SHELL Technológia priameho vstrekovania penového EPS polystyrénu do škrupiny a výstuh uzavretých vo forme. Touto cestou sa dosiahne veľmi pevného, ​​odolného a kompaktného celku. Pôvodný technológie značky Bell, ktorá sa stala štandardom.

IN-MOLD KONŠTRUKCIA spája vonkajšiu škrupinu z tvrdeného polykarbonátu s vnútornou penovou výplňou určenou na absorpciu nárazov. Toto spojenie priamym vstrekovaním peny do škrupiny ponúka bezkonkurenčný pomer váhy a pevnosti. Umožňuje tiež lepšie varianty odvetranie prilieb.

ERGO FIT ™ Ergo Fit je použitý u prilieb Bell určených pre rekreačnú jazdu. Úzka nastaviteľná čelenka obopína celú hlavu a príjemné koliesko uľahčuje nastavenie jednou rukou. Stiahnutím sa dá ľahko dosiahnuť presného a stabilného uchytenie prilby na rôznych tvaroch hlavy. Samozrejmosťou je kompatibilita s vlasmi do vrkoča.

SYSTÉM SWEAT GUIDE ™ Padding - Stop potu na okuliaroch!
Špeciálne drážky odvedú pot mimo vaše okuliare. Vy tak budete mať ničím nerušený výhľad a môžete sa lepšie sústrediť na cestu pred vami.

NO-TWIST TRI-GLIDES ™ Rýchlo nastaviteľné upevňovacie prvky na prilbe pomôžu docieliť komfortu pri dlhej jazde. Remienky zostanú v ideálnej polohe a nebudú vám nikde prekážať a plandat.