ELEKTROBICYKLE CRUSSIS 2021! VYUŽITE AKČNÉ PONUKY ZA PRED-PREDAJOVU CENU

 

Cestovný elektrobicykel AGOGS Gust dámsky

Dámsky cestovný elektrobicykel konštruovaný na maximálny dojazd a ľahkú jazdu aj v teréne.

Zľava za nákup 2 a viac elektrobicyklov: 5%

Prečo toto ekolo?

 • AGOGS Gust je trekingový (trekový) elektrobicykel, ktorý je špeciálne vytvorený na príjemné cestovanie. Jeho nadštandardná kapacita batérie s článkami Panasonic a výbava vás nikdy nesklamú, ani na dlhých výletoch, ani na cestách do práce.
 • V angličtine GUST (číta sa „Gast“) znamená buď 'výbuch vášnivého pocitu', alebo 'náhly poryv vetra'. Názov nemohol byť vhodnejší, pretože jazdec na tomto elektrobicykli zažije oboje.
 • Dámsku verziu modelu AGOGS GUST so zníženým rámom ponúkame v lesklo-bielom lakovaní v kombinácii s matne čiernou. Veľkosť rámu je 17" a je ideálna pre jazdkyne s výškou postavy od 155 do 180 cm.
 • Gust je používateľmi oceňovaný predovšetkým kvôli vysokému cestovnému pohodliu a reálnemu dojazdu, ktorý je pri použití značkovej 600 Wh batérie až 130 km (reálny dojazd je vzdialenosť skutočne prejdená jazdcom s váhou 80 kg na strednej asistencii – režim 3 v teréne s prevýšením cca 20 m / km s kombináciou rôznych povrchov 70 % asfalt, 30 % nespevnený povrch).
 • AGOGS Gust je vybavený ráfikmi s priemerom 28 palcov (700C), typickými pre cestovné bicykle. Zvolené plášte s vrstvou proti prepichnutiu majú šírku len 35 mm a vďaka tomu lepšie držia stopu a kladú veľmi nízky valivý odpor.
 • Rýchlostný limit 25 km / h vám na požiadanie z čipu elektrobicykla odstránime.
 • Pre model AGOGS Gust bola špeciálne navrhnutá batéria 600 Wh s článkami Panasonic NMC. Tento typ článkov zvláda vysoké vybíjacie prúdy, a teda aj strmé stúpania s maximálnym výkonom elektromotora. K elektrobicyklu dodávame ľahkú cestovnú rýchlo-nabíjačku s pon. prúdom 3 A (42 V) v praktickej brašne AGOGS.
 • Zvolený stredový elektromotor je špičkovým modelom od najväčšieho výrobcu pohonov pre elektrobicykle na svete – spoločnosti Bafang. Motor s krútiacim momentom 50 Nm (newton-metrov) poskytne dostatočný výkon aj na značné stúpanie až do 19 % v prípade plne zaťaženého bicykla. Motor je špeciálne upravený na tichý chod a ideálnu funkčnosť.
 • Ovládanie pohonu prebieha prostredníctvom LCD displeja na riadidlách, ktorý umožňuje nastavenie piatich úrovní asistencie, sledovanie jazdných štatistík, výkonu motora. Displej je tiež vybavený aktívnou USB zásuvkou (5 V / 1 A) na jednoduché dobíjanie telefónov, svetiel a iných perfirérií. Druhá USB zásuvka sa nachádza na strane batérie, ktorá vďaka vyššiemu prúdu 2 A zvládne dobíjať mobil aj pri dlhšom používaní navigácie.
 • Bohatá výbava elektrobicykla Gust zahŕňa deväť-rýchlostnú prehadzovačku Shimano, uzamykateľnú vidlicu RST a výškovo nastaviteľný predstavec značky Promax.
 • Gust je vybavený výkonným zadným a predným nezávislým batériovým LED osvetlením značky Spanning, dlhými blatníkmi z ABS plastu so zásterkou, stabilným skladacím stojanom na zadnej stavbe a príjemnými penovými držadlami.
 • Ponúkame aj vo verzii pre pánov .

 

ekolo.cz upozorňujeV elektrobycikle.sk JE BÁTERIE A NABÍJEČKA VŽDY V CENĚ ELEKTROBICYKLA

 


 

Kliknite na zobrazenie kalkulačky dojazdu

Kalkulačka dojazdu elektrobicykla

Celková hmotnosť jazdca (vrátane výbavy)
80
kg
Prevažujúci profil trasy
Kapacita batérie
Dojazd
Pre jazdca s hmotnosťou 80 kg bude s kapacitou batérie Wh pri jazde s maximálnou asistenciou po prevažne dojazd na tomto elektrobicykli približne
km
(na konkrétny celkový dojazd má vplyv aj nastavenie režimu asistencie, technický stav elektrobicykla, vek batérie, teplota okolia, protivietor a technika jazdy)

CESTOVNÍ, TREKINGOVÁ A KROSSOVÁ ELEKTROKOLA. Trekingové nebo krosové elektrokolo je správnou volbou pro Vaše dlouhé a  spokojené výlety na kole.  V ekolo.cz najdete pouze cestovní treková elektrokola s dostatečným dojezdem za aktraktivní cenu. Krosová elektrokola jsou specificky určena pro lehčí terén.


  Stredový motor

Bafang M420

 

Bafang je už viac ako 10 rokov jedným z najväčších výrobcov komponentov pre elektrobicykle na svete. V Európe sa jeho elektromotory stali de-facto štandardom. V posledných piatich rokoch sa však intenzívne zameral na výrobu stredových motorov. V roku 2014 predstavil integrovaný stredový pohon s kódovým označením MAX, u ktorého sa ustálilo označenie MaxDrive. MaxDrive sa využíva v mnohých typoch 250 W / 36 V elektrobicyklov. Bafang tiež vyrába nábojové (predné a zadné) motory, vďaka ktorým je dlhodobo jedničkou na svetovom trhu.

 

Typ motora Stredový
Výkon 250 W
Max. krútiaci moment 80 Nm
Napätie 36/43/48 (DCV)
Účinnosť motora ≥ 80 %
Senzor šliapania Integrovaný tlakový senzor
Max. rýchlosť asistencie 25 km/h
Váha 3,6 kg
Prevádzková teplota -20-45 °C
Hlučnosť < 55 dB

 

Stredový elektromotor Bafang M400 – staršie označenie  Max Drive – prešiel dôkladným prepracovaním a v obchodoch ho v súčasnosti nájdete pod označením M420. Ponúka výkon 250 wattov, krútiaci moment 80 newton-metrov. Tento typ motora je vybavený torzným (tlakovým) snímačom, riadiaca jednotka vyhodnocuje, akou silou jazdec šliape do pedálov a podľa toho reguluje výkon motora. Od predchodcu sa líši osou s uchytením typu klik na tisíchran. Po softvérovej stránke je rovnaký. K motoru je možné namontovať snímač radenia (Gear senzor).

 

Zvýšenie rýchlosti elektrobicykla až na 50 km/hod

Váš elektrobicykel môže jazdiť mimo verejných komunikácií aj vyššou rýchlosťou než 25 km/h.

Upravíme váš elektrobicykel s pohonom Bafang tak, že podpora elektropohonu dosiahne viac než 50 km/h! Táto úprava riadiacej jednotky stredového pohonu značky Bafang MaxDrive deaktivuje rýchlostné obmedzenie 25 km/h.  

Vďaka tejto úprave využijete plný potenciál elektropohonu!  

Elektromotor Bafang je vyrobený s dostatočnou výkonovou rezervou, aby jazdcovi takúto rýchlosť poskytol.  


Úprava odstraňuje rýchlostné obmedzenie BEZ NEŽIADUCICH EFEKTOV:

 • údaje ako sú aktuálna, priemerná, maximálna rýchlosť, celková vzdialenosť, kadencia, výkon, dojazd, stav batérie a podobne sa na displeji zobrazujú podľa skutočného stavu.
 • úprava nespôsobuje žiadne blikanie displeja ani iné efekty

 


Značku elektrobicyklov vyššej strednej triedy AGOGS electric bikes vyrába od roku 2010 česká spoločnosť ekolo.cz. AGOGS ponúka unikátne technické riešenia ako napríklad štartovacie tlačidlo Boost, rýchlo-nabíjanie, voľbu kapacity batérie alebo rámy s vysokou nosnosťou.

‏‏‎

Parametre

Typ pohonu BAFANG, M300, 36 V, STREDOVÝ
Kapacita a typ batérie 600Wh (36V/16Ah) Li-Ion Panasonic NMC
Ovládanie LCD displej s diaľkovým ovládaním a USB nabíjaním. Tlačidlo BOOST s 3 funkciami.
Typ a materiál rámu Slitina Al 6061.T6, velikost 17"(S)
Predná vidlica RST Neon, zdvih 60 mm, uzamykateľná
Radenie a prehadzovačka Shimano Altus a Shimano Acera, 9 rýchlostí, pastorky 12T – 36T
Typ a značka bŕzd Kotúčové hydraulické brzdy Shimano s diskami s priemerom 160 mm
Sedlo a sedlovka Sedlo Selle Royal – gélové dámske anatomické, Sedlovka Promax
Plášte Maxxis Overdrive 28"
Snímač Kadenčný
Blatníky Dlhé, plastové ABS
Nosnost 150Kg
Speciální výbava Kompletne vybavený elektrobicykel: blatníky, nosič, stojan. Predné a zadné LED osvetlenie Spanninga so svetelným snímačom, napájané z hlavnej batérie.
Rozměry kola (minimální) VxH 110 x 185cm
Osvetlenie LED, aktivácia tlačidlom na riadidlách
Hmotnosť vrát. batérie 24,5Kg