ELEKTROBICYKLE CRUSSIS 2021! VYUŽITE AKČNÉ PONUKY ZA PRED-PREDAJOVU CENU

Skladací elektrobicykel AGOGS Barack

Legendárny skladací elektrobicykel s vysokým dojazdom a dokonalým dizajnom

Zľava za nákup 2 a viac elektrobicyklov: 5%

Vyberte si z variánt: info

Prečo tento elektrobicykel?

ROK SERVISU ZADARMO
DOPRAVA AŽ K VÁM ZADARMO
AŽ 30 DNÍ NA VÝMENU ZADARMO
GARANČNÁ PREHLIADKA JE U NÁS ZADARMO

  • Elektrobicykel BARACK od značky AGOGS sa stal legendou medzi skladacími elektrobicyklami. BARACK borí mýty o tom, že elektrobicykel je len pre starých a slabých jazdcov. BARACK bude vaším „žihadlom“ do mesta.
  • BARACK ponúka robustný, matný čierny rám s atraktívnou potlačou. Sú zvolené výhradne značkové a odolné komponenty. BARACK má dokonalú ochranu reťaze (a vašich nohavíc) i prehadzovačky. Agresívne polo-terénne plášte Kenda s vnútornou aj vonkajšou ochranou proti prepichnutiu.
  • Skladací mechanizmus „všetko jednou rukou“ – celý bicykel zložíte za menej ako 10 sekúnd. Rozmery zloženého elektrobicykla sú len 90 x 80 x 40 cm, dĺžka rozloženého elektrobicykla je 150 cm. Je určený jazdcom od 150 do 200 centimetrov. Jeho nosnosť je 115 kg jazdec + náklad.
  • Svojho Baračka si vezmete so sebou domov, vojde sa s vami aj do malého výťahu, uložíte ho pod stôl v kancelárii, hodíte do kufra akéhokoľvek auta. Alebo ho vezmete so sebou zadarmo do vlaku, do električky, autobusu či na loď.
  • BARACK má super-jednoduché ovládanie pomocou kompaktného multifunkčného a podsvieteného LED displeja plus tlačidlo BOOST pre rýchlu akceleráciu a pomoc pri rozjazde.
  • Vďaka unikátnemu červenému tlačidlu BOOST nezostanete trčať medzi autami ani v prípade veľmi strmého stúpania (do 18 %). A to najdôležitejšie – výkonná lítiová batéria so značkovými článkami Panasonic a s kapacitou 400 až 600 Wh s integrovaným spánkovým režimom až na 120 km rýchlej jazdy.
  • Nová dizajnová rýchlo-nabíjačka AGOGS s nabíjacím prúdom 4 A má len 700 gramov. Štandardnú batériu nabijete na cestách na 50 % iba za 50 minút. Nabíjačku dostanete v štýlovej prednej taške AGOGS montovanej na riadidlá pre ľahký transport.

 

ekolo.cz upozorňujeV elektrobicykle.sk JE BATÉRIE A NABÍJAČKA VŽDY V CENE ELEKTROBICYKLA

 


 

Kliknite na zobrazenie kalkulačky dojazdu

Kalkulačka dojazdu elektrobicykla

Celková hmotnosť jazdca (vrátane výbavy)
80
kg
Prevažujúci profil trasy
Kapacita batérie
Dojazd
Pre jazdca s hmotnosťou 80 kg bude s kapacitou batérie Wh pri jazde s maximálnou asistenciou po prevažne dojazd na tomto elektrobicykli približne
km
(na konkrétny celkový dojazd má vplyv aj nastavenie režimu asistencie, technický stav elektrobicykla, vek batérie, teplota okolia, protivietor a technika jazdy)

JAKÉ JSOU VÝHODY SKLÁDACÍHO ELEKTROKOLA? Skládací elektrokolo je dokonalým jízdním dopravním prostředkem a to nejen do města. Se skládacím e-kolem totiž můžete nastoupit do autobusu či tramvaje, kde je jinak přeprava klasických kol omezena. Složení i rozložení ekola je otázkou několika vteřin. Hodí se i na dovolenou, kde složené nezabírá v kufru auta, karavanu či na jachtě nezabere příliš místa a bude vždy po ruce na výlet bez námahy.

Nábojový motor Bafang

Tento motor je ideálny do turistických a cestovných elektrobicyklov. Hlavná výhoda – ideálny prenos krútiaceho momentu – v teréne tak nehrozí prekĺzavanie. Je ľahký a má nominálny výkon 250 W a špičkový viac než 500 W.


Značku elektrobicyklov vyššej strednej triedy AGOGS electric bikes vyrába od roku 2010 česká spoločnosť ekolo.cz. AGOGS ponúka unikátne technické riešenia ako napríklad štartovacie tlačidlo Boost, rýchlo-nabíjanie, voľbu kapacity batérie alebo rámy s vysokou nosnosťou.

‏‏‎

Parametre

Rozměry kola (minimální) VxH 105 x 166 cm
Typ pohonu Agogs/Bafang H type, 36V/250W (550W max.), bezkefový v zadnom náboji
Ovládanie Multifunkčný LED podsvietený displej, 5 – 7 úrovní asistencie. Tlačidlo BOOST na jednoduchý rozjazd, akceleráciu a funkciu Push-up
Kapacita a typ batérie 400Wh/600Wh (11Ah/16Ah) uzamykateľná, vyberateľná, za sedlovou tyčou. Panasonic Li-Ion
Typ a materiál rámu Skladací, vystužený, s držadlom, zliatina hliníku 6061.T6
Predná vidlica Zoom Forgo 520 AMS, zdvih 40 mm, regulácia tuhosti a zámok odpruženia
Radenie a prehadzovačka Shimano, 8 rýchlostí
Typ a značka bŕzd V-brake, Tektro C310
Nosnost 120 kg
Sedlo a sedlovka Odpružená, dĺžka 350 nebo 400 mm (na objednávku)
Plášte Kenda K-RAD E-BIKE 20" x 1,95" s ochranou K-Shield
Snímač Integrovaný rýchlostný senzor, 32 IPR (impulzov na otáčku)
Blatníky Športové predné aj zadné, čierny ABS plast – nové a účinnejšie
Speciální výbava Odpružená sedlovka, športové naladenie jazdy, široké platformové skladacie pedály, nízka hmotnosť, stojan, ploché ráfiky
Osvetlenie Možné dokúpiť
Hmotnosť vrát. batérie 19,0 kg + 3,2 kg batéria
Zložené – rozmery (Š,H,V) 90 cm, 40 cm, 74 cm