Dodanie kompletne zostaveného a nastaveného elektrobicykla ZADARMO do 2 – 3 pracovných dní

Popis

 

 

Fialová cyklistická prilba ABUS Youn-I Sparkling Purple pre deti a mladých cyklistov nadchne vaše ratolesti svojim moderným dizajnom aj živými farbami. Netreba dodávať, že dobre padnúci prilba je pre bezpečnosť vašich detí na bicykli zásadný. Avšak rovnako dôležité je aj to, aby sa páčila či u starších detí slúžila ako módny doplnok. To všetko táto helma vašim deťom splní.

Moderné technológie pre väčšie bezpečie

Helma disponuje technológiou in-mold, vďaka ktorej je ľahšia a pevnejšia. Pri výrobe sa do vonkajšej škrupiny vstrekuje EPS pena, ktorá je ľahká a maximálne pevná. Pre moderné bezpečnú helmu je táto technológia nevyhnutná.

Dokonale padnúce prilba je základ

Pre upravenie obvodu slúži koliesko na zadnej strane. Tým helmu po celom obvode utiahnete alebo povolíte presne podľa potreby. Pre zapnutie slúži plastová spona. Presne padnúce a dobre zapnutá prilba je zásadný pre to, aby dobre chránila pri prípadnom páde.

premyslené detaily

  • Na zadnej strane helmy sa nachádza červené ľad svetielko pre lepšiu viditeľnosť mladého cyklistu či cyklistky.
  • Predné vetracie otvory pokrýva sieťka proti hmyzu. Zalétnutí bodavého hmyzu pod helmu môže totiž byť veľmi nebezpečné.
  • Veľké množstvo vetracích otvorov zaručuje dostatočné odvetranie a tepelný komfort, aby sa mladý cyklista v prilbe nepotil.
  • Súčasťou je aj ochranný obal na prenos helmy.

technické parametre

  • Veľkosť S: obvod hlavy 48 - 54 cm, hmotnosť 240 g
  • Veľkosť M: obvod hlavy 52 - 57 cm, hmotnosť 260 g